999 rezultate për

pickford

Mancester United, ofron 60 milionë euro për portierin e Anglisë Mancester United është gati të ofrojë 60 milionë euro për portierin e Everton, dhe të kombëtares angleze Jordan Pickford
Chelsea gjen zëvendësuesin e Thibaut Courtois Chelsea ka shprehur interesim për portierin Jack Butland të Stoke Cityt. Ata do të bëjnë ofertë për transferimin e tij v
Everton "blindon" portierin që shkëlqeu në Botëror Portieri i Anglisë, Jordan Pickford ishte një nga lojtarët më të spikatur të Botërorit, "Ruissia 2018". Pas paraqitje
Pickford: Duhej të kishim shënuar edhe golin e dytë për të mbyllur ndeshjen Portieri Jordan Pickford është i zhgënjyer, por 24-vjeçari përpiqet që të shohë anën pozitive të këtij Botërori. “Ish
Shpëtimtari Pickford, i mohon golin Mandzukicit (VIDEO) Portieri i Anglisë, Jordan Pickford, ka bërë një superpritje, duke mbajtur skuadrën e tij në lojë. Ka qenë sulmuesi M
Courtois: Kjo është e vërteta me Pickfordin Thibaut Courtois ishte pa dyshim ndër lojtarët kyç që i siguruan Belgjikës kualifikimin për në gjysmëfinalet e Botërorit
Portieri i Anglisë i vë “kyçin” portës, kjo është pritja fantastike (VIDEO) Portieri i Anglisë, Pickford në këtë Botëror ka bërë një paraqitje të shkëlqyer me kombëtaren e tij. Edhe në ndeshje
Pickford i priti penalltinë Bacas, por vetëm një anglez nuk festoi momentin historik Një moment interesant është kapur nga fotoreporterët mbrëmjen e së martës në Moskë, kur po gjuheshin penalltitë në sfidë
Nuk u përsërit në ekran, kjo ishte pritja madhështore e portierit anglez (VIDEO) Portieri i Anglisë, Jordan Pickford bëri një paraqitje të mrekullueshme mbrëmjen e djeshme duke bërë disa pritje spektak
Formacionet zyrtare: Kolumbi - Angli Kolumbia dhe Anglia do të luajnë ndehsjen e fundit të 1/8-ave në "Otkrite Arena", e vlefshme për Kupën e Botës. “Tre
Formacionet zyrtare: Tunisi - Angli Anglia do të përballet sonte me Tunisinë në ndeshjen e parë të Grupit G. Anglezët duan ta fitojnë me patjetër kë nde
Manchester United gjen zëvendësuesin e De Geas Manchester United e ka gjetur zëvendësuesin e David de Geas. Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho ka gati zë