999 rezultate për

piano

Me të atin para pianos, Florjan Binaj zbulon talentin që nuk ja njihnim (VIDEO) Florjan Binaj është një nga aktorët më të mirë të humorit në Shqipëri dhe në spektaklin “Portokalli” ju ka dhënë jetë qi
E moshuara luan piano mes rrënojave dhe kaosit të shkaktuar në Beirut, pamjet bëhen virale (VIDEO) Kaosi do të ishtë fjala e duhur për të përshkruar skenën në shtëpinë e Abboud Melki në Beirut të mërkurën në mbrëmje. Mo
Brenda rezidencës super luksoze të Drake (FOTO LAJM) Vila e Drake në Toronto, e cila u prezantua për Architectural Digest – një revistë mujore amerikane e themeluar që në vi
Brenda rezidencës super luksoze të Drake (FOTO LAJM) Vila e Drake në Toronto, e cila u prezantua për Architectural Digest – një revistë mujore amerikane e themeluar që në vi
Ledri publikon pak nga kënga e re, do t'ju kujtojë reperin në fillimet e tij (VIDEO) Kënga e re e shumëpritur e Ledri Vulës rezultoi të jetë një rikthim në origjinë i reperit shqiptar. Klipi pritet të d
Messi i bie pianos? Kjo video me talentet e fshehura të lojtarëve do ju habis Jemi mësuar që yjet e futbollit ti shohim vetëm në ekranet e televizorit apo nga shkallët e stadiumit, dhe sigurisht i n
Mariza Ikonomi tregon për këngën Piano e Vjetër: Në atë kohë isha e lidhur Mariza Ikonomi ishte e ftuar këtë pasdite në “Pop Culture, ku ndau me publikun projektet e reja në muzikë, pjesëmarrjen
Rumunia pa krahë që i bie pianos me këmbë përlot botën (VIDEO) “Romania Got Talent” ka pasur një fitues shumë të veçantë këtë sezon. Fituese u shpall Lorelai Mosnegutu, e cila në m
Putin i bie pianos duke pritur presidentin e Kinës (VIDEO) Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, është filmuar duke i rënë pianos teksa është duke pritur në zyrën e tij presidentin
Pas 3 ditësh të nën gërmadhat e ortekut, shpëtohen edhe 4 persona në Itali Katër persona, dy gra dhe dy burra janë nxjerrë të gjallë nga gërmadhat e hotelit Rigopiano nëe Gran Sasso. Personi i
Humbi dorën në moshen 3 vjeçare, sot dhuron melodi hyjnore në piano (VIDEO) Hye-Yeon Choi vajza në foto ka humbur krahun kur ishte vetëm 3 vjeç por kjo nuk e pengoi atë të ndjekë pasionin për muzi
“Dashuria që theu tabutë në vitet ‘70, si donin ta ndanin Bujar Lakon nga studentja e pianos” (FOTO LAJM) Studiuesi dhe kritiku Josif Papagjoni ka studiuar në degën e dramës, në të njëjtin kurs, me aktorin Bujar Lako. Siç
Përurohen ambientet e Liceut “Jordan Misja”, 22 piano të reja për nxënësit Nga sot, artistët e ardhshëm të Liceut Artistik “Jordan Misja”, do të mësojnë dhe ushtrojnë talentin e tyre në ambiente
Piano më e madhe në botë (FOTO LAJM) Piano më e madhe në botë gjendet në Nju Xhersi të SHBA-së, në sallën "Boardëalh Hall", të pallatit të kongreseve më të r
Ja çfarë është në gjendje që të bëje ky 15-vjeçar pa duar Alexey Romanov është një adoleshent 15 vjeçar nga Rusia, i cili ka dëshmuar se ka aftësi mahnitëse dhe pse pa duar ai ës
Në ankand pianoja e artë e Elvis Presley-t Në ankandin që do të zhvillohet në datën 7 nëntor, do të shitet edhe pianoja e artë e Elvis Presley-t. Drejtuesja e anka
I pastrehu i talentuar befason kalimtarët (VIDEO) Talenti që kishte ky i pastrehë ka bërë që shumë kalimtarë të mbesin pa fjalë kur kalonin pranë tij. I pastrehu në Flori
Ja si i bën njerëzit të qajnë ky i pastrehë (VIDEO) Ky është një i pastrehë në Britani, i cili përmes një pjese të shkurtër të luajtur në piano ka arritur që të bëjë të qaj
Inter barazon në miqësoren me hungarezët e Haladas Është mbyllur në barazim testi miqësor med Interit dhe hungarezëve të Haladas, takim i zhvilluar në qëndrën stërvitore z
Shaqiri në "Appiano Gentile" për stërvitjen e parë me Interin Sipas asaj që raporton "Sky Sport", blerja më e re e Interit Xherdan Shaqiri ka mbërritur në qëndrën stërvitore "Appiano