999 rezultate për

photoshop-

Photoshop-it duhet t'ja keni frikën, shihni çfarë bën me ju (FOTO LAJM) Një dizenjues grafik, i cili është mjaft i njohur në rrjetet sociale për shkak të kërkesave të shumta që ka për Photosho
Përdorimi i keq i Photoshop-it, njerëzit që janë turpëruar në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Përdorimi i keq i Photoshop-it mund t’u kthejë në persona qesharakë dhe të dështuar. Masivizimi i rrjeteve sociale kanë
Janë bërë "gazi botës", ratet kur motrat Kardashian-Jenner kanë dështuar me Photoshop-in (FOTO LAJM) Duke qenë familja më e famshme në botë, të gjithë sytë janë vazhdimisht në çdo lëvizje që Kardashian dhe Jenner bëjnë.
Kylie Jenner lë nam me "Photoshop-in", fshin menjëherë foton ku zmadhoi vithet (FOTO LAJM) Teksa shpërndau një fotografi me bikini, Kylie Jenner u akuzua të martën për “Photoshop të dështuar”, çka e shtyu 22-vje
Përdorimi i keq i Photoshop-it, njerëzit që janë turpëruar në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Përdorimi i keq i Photoshop-it mund t’u kthejë në persona qesharakë dhe të dështuar. Masivizimi i rrjeteve sociale kanë
"Shtrembërove perden", ndjekësi i nxjerr zbuluar Photoshop-in Luana Vjollcës (FOTO LAJM) Luana është një ndër vajzat shqiptare që tregon vazhdimisht se e ka arritur suksesin me shumë punë. Moderatorja ka fi
Përdorimi i keq i Photoshop-it, njerëzit që janë turpëruar në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Përdorimi i keq i Photoshop-it mund t’u kthejë në persona qesharakë dhe të dështuar. Masivizimi i rrjeteve sociale kanë
Photoshop-it duhet t'ja keni frikën, shihni çfarë bën me ju (FOTO LAJM) Një dizenjues grafik, i cili është mjaft i njohur në rrjetet sociale për shkak të kërkesave të shumta që ka për Photosho
Përpara jush, fotot e paedituara të Kim Kardashian! (FOTO LAJM) Të jemi të sinqertë, Kim Kardashian dhe e gjithë familja Kardashian, kritikohet shumë për përdorimin e Photoshop-it në f
Tentoi të bënte provokuesen në vaskë, Kourtney dështon me Fotoshopin Njësoj si të motrat (kujtoni Photoshop- in e Khloe- s disa muaj më parë), edhe Kourtney Kardashian është bërë zyrtarisht
Dy gishta të mëdhenj në dorën e majtë, shokohen fansat e Khloe Kardashian Fansat e Khloe Kardashian- it po përpiqen të kuptojnë se cfarë ka ndodhur me yllin e Instagramit. 35- vjeçarja ka pho
Naomi Campbell përfshihet në skandalin e photoshop-it Ditë më parë ishte Kim Kardashian ajo e cila u "kryqëzua" nga fansat për përdorimin e photoshop-it ndërsa sot vëmendja k
Kim Kardashian "sulmohet" nga fansat për përdorim të photoshop-it Ajo ndryshon modën dhe është burim për stile të reja në make-up dhe veshje por krijuesja e trendeve nuk është aq perfekt
Kur natyra "mund" Photoshop-in (FOTO LAJM) Natyra është një krijuese e pabesueshme. Dhe njerëzimi nuk mbetet prapa në krijimtarinë e tyre, ndonjëherë duke zhvi
Kopertina e “Vanity Fair” e shndërruar nga photoshop-i Numri i ri i revistës prestigjose “Vanity Fair” ka në kopertinën e saj të gjithë yjet e Hollywood të cilët janë mbështet
16 foto mahnitëse të paprekura nga photoshop-i (FOTO LAJM) Planeti ynë është një vend me të vërtetë spektakolar dhe i ndërtuar bukur, mbushur me mrekulli natyrore mahnitëse. Ne
Mariah Carey dështon sërish me photoshop-in (FOTO LAJM) Mariah Carey ka pozuar me rroba banje, ndërsa barku i saj i ngjan atij të një manekini. Këmbët e 46-vjeçares duken shumë
Fansat kritikojnë Mariah Carey për keqpërdorimin e Photoshop-it Ajo është e njohur për publikimin e fotove “selife” në rrjetet sociale. Megjithatë, Mariah Carey është gjendur në vë
Ja si eksperimenton i marrosuri mbas Photoshop-it me një vjeçarin (FOTO LAJM) Një baba komik ka fituar një ushtri të tërë fansash, pasi postoi disa foto gazmore të djalit vetëm një vjeç, duke bërë p
Mrekullia e Photoshop-it (FOTO LAJM) Photoshop-i tashmw njihet se mund të sjellë gjëra të mrekullueshme, përmes tij artisti Erik Johansson fotografon objekte