999 rezultate për

photography

Fotot më të mira të vitit (FOTO LAJM) Këto janë fotot bardhë e zi nga anembanë botës që kanë fituar çmime në “2017 Black and White Photography Awards”. “Mo
Ja fotografitë fituese të Pulitzer 2011 (FOTO LAJM) Carol Guzy, Nikki Kahn dhe Ricky Carioti nga Washington Post me fotografinë nga Haiti janë fituesit e çmimit "Breaking N