999 rezultate për

philip

Mbretëresha britanike vaksinohet kundër COVID-19 Mbretëresha britanike Elizabeth II dhe burri i saj Philip kanë marrë vaksinën kundër COVID-19, tha Pallati Mbretëror për
Princ Philip së shpejti 100 vjeç, ja tradita së cilës nuk i shmanget dot The Princ Philip feston në 10 qershorin e vitit të ardhshëm 100-vjetorin e tij. Burime brenda pallatit mbretëror kanë tr
Misteri del në dritë: Princi Charles u detyrua nga i ati për t'u martuar me Diana-n Në biografinë e radhës mbretërore, atë të princit Philip, të vërteta të reja dalin në pah. Autorja e librit, ka treguar
Koeman me dhimbje koke, Coutinho dëmtohet dhe mungon ndaj Juventusit Philippe Coutinho është problemi i radhës te skuadra e Barcelonës. Mesfushori me tipare ofensive, Philippe Coutinho,
Luana tërheq sërish vëmendjen e Philip Plein, çfarë i shkruan stilisti me famë botërore (FOTO LAJM) Gjatë muajve të verës një nga këngët që u kthye menjëherë në hit ishte dhe bashkëpunimi mes Luana Vjollcës dhe këngëtari
Barcelona bllokohet në shtëpi nga Sevilla (VIDEO) Barcelona është ndalur pas dy fitoreve tejsa ka barazuar 1:1 kundër Sevillës në Camp Nou. Të dy golat u shënuat herët
Bayerni nuk shpenzoi për të, Coutinho largohet zyrtarisht Philippe Coutinho edhe zyrtarisht është rikthyer te Barcelona. Bayern Munich ka konfirmuar se nuk ka ushtruar të drej
Plot 5 skuadra të Premier League janë të interesuara për Philip Coutinhon Coutinho aktualisht është në vështirësi pasi huazimi i tij te Bayern Munich në thelb ka përfunduar. Ylli brazilian ës
Arsenali futet në garë për Philip Coutinhon Trajneri i Arsenal, Mikel Arteta, është duke ëndërruar transferimin e Philippe Coutinho në ‘Emirates Stadium’, raporton
Stresi nga COVID-19, drejtoresha e urgjencës në Manhattan vetëvritet Drejtoresha e departamentit të urgjencës në një spital të Manhattanit ka kryer vetëvrasje. Lajmin e konfirmoi babai i
Philip Coutinho futet në listën e dëshirave të Newcastle Newcastle me ndryshimin e pronarëve ka nisur piketimin e yjevë që synon ti transferojë. Së fundmi në listën e dëshirave
Chelsea del hapur, ka gati ofertën për Philip Coutinhon Chelsea del hapur duke zbuluar se po tenton me të gjitha mënyrat për të vendosur duart mbi kartonin e Philippe Coutinhos
Teoria konspirative mbërthen Britaninë: Princi Philip ka vdekur, po mbahet e fshehtë Në kohëra të vështira ehde teoritë konspirative nuk kanë fund. Këtë herë teoria më e re është ajo se Princi Philip ka
I zhvati 30 mijë euro: Modelja e bën milionerin që e ndau "të pendohet" (FOTO LAJM) Romanca e bukuroshes polake Justyna Gradek me stilistin milioner Philipp Plein përfundoi rreth një vit më parë, në mënyr
Edhe Liverpooli interesohet për mesfushorin e Real Madridit "Reds" janë në kërkim të një organizatori të lojës, siç e kishin vite më parë Philippe Coutinhon Liverpooli e ka shpr
I zhvati 30 mijë euro: Modelja e bën milionerin që e ndau "të pendohet" (FOTO LAJM) Romanca e bukuroshes polake Justyna Gradek me stilistin milioner Philipp Plein përfundoi rreth një vit më parë, në mënyr
Macron heq përkohësisht dorë nga reforma e pensioneve Franca përkohësisht do të heqë dorë nga zbatimi i moshës 64 vjeç për marrjen e pensionit të plotë në kuadër të reformës
Rashica nuk i bën dot ballë Bayernit spektakolar (VIDEO) Bayern Munich e ka shkatërruar Werder Bremenin, duke e mposhtur 6-1 në ‘Allianz Arena’ Philippe Coutinho ka shkëlqyer
Milioneri vesh gruan si ish të dashurën, nuk e harronte dot (FOTO LAJM) Çdo gjë dukej kaq perfekte mes stilistit milioner Philipp Plein dhe Lucia Bartolit, sidomos pasi ai e prezantoi publikis
Rekord i ri për orën më të shtrenjtë në botë, shitet me çmim marramendës Ora më e shtrenjtë në botë, një Patek Philippe me vlerë prej rreth 25 milionë euro, është shitur në Zvicër gjatë një ank