999 rezultate për

pharma

Skandali me vaksinat e gripit, gjobitet "Megapharma" Në një kohë kur gripi dhe virozat janë nëpër këmbë, vaksina kundër tyre bëhet padyshim e domosdoshme. Por nëse qyteta
Vaksina e gripit sezonal monopol?! Nisin hetimet ndaj depos "Megapharma" Autoriteti i Konkurrencës ka nisur hetimet ndaj depos farmaceutike "Megapharma" e cila deri më tani ka ekskluzivitetin e
Bruka to remain in prison for bomb in pharmacy owned by Interior Minister's father The court of Serious Crimes has ruled to keep in prison, Baftjar Bruka, one of six suspects implicated in using TNT in t
Skandali i barnave, arrestohen 13 persona Policia e Tiranës ka ndaluar 16 persona pasditen e së shtunës, disa prej të cilëve administratorë të kompanive farmaceut
Accused of corruption, Beqaj won't resign After accusations in the Parliament during the discussion on the Bill on drugs and pharmaceutical services, Beqaj said h