999 rezultate për

pfizer

Tetë gjërat që nuk i dimë mbi vaksinën e Pfizer-BioNtech Me kalimin e ditëve, u shfaqën disa informacione të rëndësishme mbi vaksinën kandidate anti-Covid të zhvilluar nga kompa
COVID-19/ Vaksina Pfizer i jep fund testimit, rezulton 95 % efektive tek çdo moshë Një analizë përfundimtare e fazës së tretë të vaksinës ndaj koronavirusit nga kompania Pfizer tregon se ajo ishte 95% ef
The Guardian: 6 pikëpyetjet që shoqërojnë vaksinën anti-Covid nga Pfizer Shpresat se fundi i pandemisë së koronavirusit janë rritur pasi një lajmi se një vaksinë koronavirus u gjet të ishte 90%
Flasin vullnetarët që provuan vaksinën antiCovid: Si dhimbje koke pas të pirit alkool! Vullnetarët që kanë marrë vaksinë e koronavirusit të prodhuar nga Pfizer kanë thënë se efektet e saj anësore janë të ngj
Italia jep lajmin e madh: Në mes të janarit do jenë gati 27 milion dozat e para të vaksinës 27 milionë dozat e para të vaksinës do të jenë gati për Italinë në mes të muajit janar 2020 e 13 milionë doza të tjera
Trump hedh akuza: Nuk e nxorrën vaksinën kundër COVID-19 që unë të humbja zgjedhjet Donald Trump, ditën e djeshme akuzoi Administratën e Ushqimit dhe Barnave në SHBA, si dhe prodhuesin e barnave Pfizer se
Pamjet që bota po pret me padurim, qindra mijëra vaksina gati për t'u shpërndarë (VIDEO) Mijëra doza të vaksinës kundër koronavirusit po prodhohen në Belgjikë dhe kjo është ajo që bota po pret me padurim. D