999 rezultate për

pezullimit

Tallja pas ndeshjes Milan-Lazio, Bakayoko telefonon Acerbin Të shtunën në mbrëmje Milan-Lacio u mbyll me sherr masiv dhe pak më vonë mesfushori i Milanit Bakayako shkoi poshtë trib
Çudira nga Spanja, lojtari mbyll sezonin pas pezullimit Ndoshta mund të jetë një vendim i çuditshëm, por kur merr parasysh veprimin e bërë gjithçka merr kuptim. Lojtari spa
Partizani i kundërpërgjigjet ashpër FSHF-së pas pezullimit me dy ndeshje pa tifozë Komisioni i Disiplinës vendosi dënimin me dy ndeshje pa tifozë për skuadrën e Partizanit për shkak të hapjes së banerit
Zyrtare: Spallettit i hiqet dënimi me një ndeshje pezullim Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, e ka fituar apelin kundër pezullimit me një ndeshje mos lojë, pas kartonit të kuq
A janë Specialja dhe Demarkacioni shkak i pezullimit të vizitave jashtë vendit? Kryesia e Kuvendit ka vendosur që të pezullojë të gjitha vizitat e deputetëve jashtë vendit deri më 20 shkurt të këtij v
UEFA i hedh poshtë Milanit propozimin, rossonerët edhe më pranë pezullimit Probleme të mëdha për Milanin brenda dhe jashtë fushës së blertë. Shuplaka e radhës vjen nga Nioni i Zvicrës. UEFA nuk k
Shpërthen Ronaldo me akuza të mëdha pas pezullimit me pesë ndeshje Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ka shpërthyer në Instagram, pas vendimit për ta suspenduar me pesë ndeshje. P
Barcelona sulmon FIFA-n pas pezullimit të Messit me 4 ndeshje Barcelona ka publikuar një deklaratë zyrtare në të cilën mbështet lojtar e saj, Leo Messi, pasi ai u pezullua nga FIFA p
Tregon Tahiri: Ja kush i pezulloi bisedimet me Serbinë Ministrja Edita Tahiri, në një intervistë për "Zërin" ka thënë se bisedimet me Serbinë janë pezulluar për respektim të r
Interi sfidon Bolognën e Xhemailit, ja formacionet (FOTO) Interi do të luajë pas pak minutash një sfidë shumë të rëndësishme për të arritur një vend në zonën Europiane. Zikaltrit
Ndryshon rregulli i pezullimit për shkak të kartonave në Premier League Futbollistët e Premier League të cilët ishin vetëm një ndëshkim larg pezullimit në ditët e fundit të vitit, ishin të lum
BE vendos kushte të reja. A rrezikohet lëvizja pa viza për shqiptarët? Këshilli i Ministrave të BE-¬së dhe Parlamenti Europian ditën e djeshme kanë miratuar marrëveshjen e re për rregulloren
VMRO dhe LSDM akuzojnë njëra-tjetrën për përpjekjet e pezullimit të zgjedhjeve VMRO-DPMNE dhe LSDM kanë vazhduar akuzat e ndërsjella për ngecjet në zbatimin e Marrëveshjes së Përzhinës si dhe pezulli
Pas pezullimit Çako shkon me urgjencë në zyrën e Tahirit Pas marrjes së lajmit, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Haki Çako, ka lënë me urgjencë aktivitetin e panai
Pas pezullimit të Vokshit, Meshini në Kavajë në vend të tij emërohet Qibini Pas pezullimit të shefit të komisariatit të Kavajës, mësohet se në këtë detyrë është emëruar Edmond Meshini, i cili deri
Jordania ekzekuton 11 të dënuar 8 vjet pas pezullimit të dënimit me vdekje Ministria e Brendshme e Jordanisë të dielën njoftoi zbatimin e vendimeve të ekzekutimit kundër 11 të dënuarve, të cilët
Suarez drejt Barçës, pavarësisht pezullimit Pavarësisht pezullimit të gjatë Barcelona nuk ndryshon mendin dhe e konsideron Luis Suarez objektivin e parë për sulmin.
Dalla Bona: Në Itali luan kush shitet... Është 33-vjeçar dhe në CV-në e tij ka shkruar emra skuadrash si Chelsea, Milani, Bologna, Lece, Sampdoria dhe Napoli, po
Peshëngritja i shpëton pezullimit Burime të sigurta njoftojnë se Bordi Drejtues i Federatës Botërore të Peshëngritjes, i mbledhur në Kosice të Sllovakisë,
Conte drejt pezullimit, Prandelli drejt Juves (VIDEO) Prokurori Federal Palazzi ka kërkuar 1 vit e 3 muaj pezullim për trajnerin e Juventus, Antonio Conte. Lajmi nuk i ka pël