999 rezultate për

peugeot

Peugeot 208, vetura e vitit për kompani në Gjermani (FOTO LAJM) Peugeot 208 është zgjedhur si vetura më e mirë për kompani për vitin 2012 në përzgjedhjen e sivjetme për veturën e bizne
Modeli i ri i Peugeot 301 Njëri nga modelet e reja të autmojeteve që duket se do jetë mjaft interesant është edhe Peugeot 301, i cili sjell risi t
10 makinat më të mira GTi GTi, në anglisht "grand tourer--injected" or "grand touring--injected", do të thotë injektim për një performancë më të m
Peugeot SXC, makina më e bukur e vitit (FOTO LAJM) Peugeot SXC në panairin e veturave në Shangai, pas prezantimit premierë, është shpërblyer me çmimin e “veturës më të buk
Peugeot SXC, makina më e bukur e vitit Peugeot SXC në panairin e makinave në Shangai, pas prezantimit premierë, është shpërblyer me çmimin e ‘makinës më të buk
10 makinat e preferuara nga femrat Jo të gjitha makinat preferohen prej të dyja sekseve. Ndërsa meshkujt priren drejt modeleve sportive apo makinave të rën
Ahmadinexhad shet ''Peugeot''-in për 2,5 mln dollarë Presidenti iranian, Mahmud Ahmedinexhad shiti në ankand për 2,5 milionë dollarë veturën e tij 34-vjeçare të markës ''Peu
Aksident në Përrenjas, një i vdekur Një aksident tragjik ka ndodhur sot në Përrenjas. Shtetasi Febi Kamolli, 62 vjeç ka gjetur vdekjen e menjëhershme pasi u
Grupi Peugeot-Citroen terheq 97 mije makina Pothuajse 100 mijë pronarë të Peugeot 107S dhe Citroen C1S do të thirren për kontrolle si nj&eu