999 rezultate për

petro

Ngacmoi minorenen, habit drejtori i televizionit: Më shkau dora pa dashje! (VIDEO) "Te këmba mund të ketë shkuar gabimisht, nuk është qëllimisht. Është diçka pa dashje. Shkarja e dorës është pa dashje, h
"Nuk iu gjet një shtrat në spitalin ku shkriu jetën", ish-deputeti flet për vdekjen e trishtë të ish-shefit të Infektivit Ish-deputeti i Partisë Demokratike Vili Minarolli, ka reaguar në lidhje me ndarjen nga jeta të mjekut, Petro Shamo. M
Ndahet papritur nga jeta në mënyrë anëtari i Akademisë së Shkencave Anëtari i Akademisë së Shkencave Petraq Petro është ndarë në mënyrë të parakohshme nga jeta mbrëmjen e sotme. Lajmin
Bashkëshorti i ndërroi jetë nga COVID-19, Rita Petro: Po të përcjellim Lato me jazz dhe wisky Poetja e njohur shqiptare Rita Petro ka gjetur forcën të reagojë një ditë pas ndarjes nga jeta të bashkëshortit të saj L
Albpetrol ngre alarmin: "Bankers Petroleum" transferon para jashtë Shqipërisë Kompania mbikqyrëse e koncesioneve të naftës, Albpetrol ka ngritur alarmin se Bankers Petroleum po transferon para jasht
EKSKLUZIVE/ Zbulohet e-maili: Gjiknuri dinte gjithçka mbi skandalin 1.5 million USD me puset e "Albpetrol" Gjykata Penale dha sot masën e sigurisë për të arrestuarit dhe të shpallurit në kërkim për skandalin e abuzimit me 1.5 m
Rossi nuk pensionohet, do të garojë me Petronas Petronas, skuadër satelite e Yamahas dhe italiani Valentino Rossi, nëntë herë kampion bote në MotoGP, kanë nënshkruar zy
Tre herë përsëritet penalltia nga gjyqtari, por goli i shumëpritur nuk vjen (VIDEO) Një rast tërësisht komik erdhi nga Rumania me ekipin Petrolul. Në derbin e zhvilluar kundër Rapid Bukuresht, ndërsa p
Për t’i treguar besnikërinë të dashurës, 20-vjeçari vret në mënyrë makabër ish-të dashurën (FOTO LAJM) Një i ri ka vrarë ish të dashurën e tij për t’i provuar dashurinë e tij partneres së re, kanë deklaruar prokurorët në Ru
Të arratisurit që assesi të kapen! Gruevski, Krasniqi, Vojminovski bashkë në listën e të kërkuarve (VIDEO) Gjatë është lista në faqen e Ministrisë së Brendshme me emrat e personave që kërkohen me fletëarrest ndërkombëtar. Janë
Qeveria shqiptare është e korruptuar? Ngjela vë në siklet Petro Koçin Avokati i njohur Spartak Ngjela ka komentuar rrëmbimin e më pas vrasjen e Jan Prengës. Ai tha në “Open” se gjëja që e ka
Votoi "keq" Elvana Gjatën, Rita Petro: Të ngrihet një juri tjetër Festivali i 58-të i këngës në RTSH është shoqëruar me shumë polemika sa i takon fitueses. Ditën e djeshme shkrimtarja Ri
"Për "Listën Serbe" votuan edhe të vdekurit, kemi dëshmi" Kryetari i partisë serbe të Kosovës, SLS, Sllobodan Petroviq ka folur për deformime të mëdha të rezultatit të zgjedhjeve
Shkarkohet kreu i Albpetrol, kush do ta zëvendësojë? Ditën e sotme është shkakuar nga detyra Drejtori i Kompanisë Shtetërore të naftës “Albpetrol”, Dritan Spahiu. Në vend
Nuk kishte ndodhur kurrë: Momenti kur Ardit Gjebrea goditet në studio (VIDEO) Tensionit në rubrikën “Shihemi në Gjyq” dhe goditjeve mes vëllezërve nuk u ka shpëtuar as moderatori Ardit Gjebrea. F
"Nuk kam taksirat të ha shpullat e tua", Ardit Gjebrea goditet live në emision (FOTO & VIDEO) Tensionit në rubrikën “Shihemi në Gjyq” dhe goditjeve mes vëllezërve nuk u ka shpëtuar as moderatori Ardit Gjebrea. F
"Qepe ti, hiqi ato syze", Maliqi debaton ashpër në studio me Petro Koçin Deputeti i PD, Lefter Maliqi ka debatuar ashpër me zv/ministrin e Mbrojtjes mbrëmjen e sotme në Open. Debati është nd
Preku zemrat e të gjithëve, por ja ç'detyrohet të bëjë sot efektivja e "Petro Ninit" (VIDEO) Efektivja e Shqiponjave Blerta Dervishi, e cila pak javë më parë preku zemrat e të gjithëve me rezistencën për mbrojtjen
Serbi që puthi flamurin: Nga sot jam shqiptar (VIDEO) Serbi Miroljub Petrovic i cili është deklaruar për mediat serbe se është shqiptar ka lënë pa frymë Serbinë i cili u duk
Dalin pamjet si u rrah deputeti i Kosovës (VIDEO) Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Sllobodan Petroviq ka thënë se është sulmuar sot në afërsi të ndërtesës së Kuvendit të K