999 rezultate për

petrit

Petrit Vasili: Vettingut nuk i shpëton asnjë gjyqtar I ftuar në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në News 24, Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili u shpr
Vrasja e elektriçistit, vjen reagimi i Petrit Vasilit LSI shprehu ngushëllimet për familjen e elektriçistit të vrarë në Shkodër dhe kërkon nga drejtësia që të veprojë me shpe
SHËNIM/ Petrit Vasili dhe "i painformuari" Pandeli Majko Shqetësimi i ngritur në intervistën e fundit tek VOA nga Pandeli Majko ku kërkoi që shqetësimet të fliten mes PS-së dhe
Shkarkohet Petrit Selimi, Agjencia Kundër Korrupsionit bën vërejte Qeveria e Kosovës ka shfuqizuar vendimin e Qeverisë nr. 09/87 të 13 majit, ku Petrit Selimi ishte emëruar koordinator i
SHËNIM/ "Kamxhiku" Petrit Intriga që po shoqëron procesin e negociatave për miratimin e Reformës në Drejtësi e deri tek dërgimi i saj për votim në
Vasili: Prokuroria të hetojë të gjithë punonjësit për përgjuesin Kryetari i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili, duke iu referuar përgjuesit në zyrën e Tahirit tha se kjo ngjarje ë
Vrasja shqiptarit Petrit Nikolli, flet për herë të parë gruaja Tre ditë pas vrasjes së shqiptarit Petrit Nikolli 42 vjeç në provincën e Riminit të Italisë dhe të arrestimit të 3 autor
Petrit Selimi: Vizat hiqen para shtatorit Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Petrit Selimi i ftuar në InfoBox të RTV Dukagjinit ka deklaruar se nuk njeh pen
Shqiptari u vra pas shpine në Itali nga burri i mbesës (FOTO LAJM) Petrit Nikolli u vra pas shpine nga burri i mbesës në Itali. Policia ka arritur që të hedhë dritë mbi këtë krim, ndërsa
Kapet autori që ekzekutoi për gjakmarrje shqiptarin në Itali Policia italiane ka arritur që të prangosë brënda pak orëve vrasësin e shqiptarit Petrit Nikolli, 40 vjeç, i cili u ekze
Kush është Petrit Dushi që ekzekutoi RENEA I ekzekutuar sot nga forcat e RENEA-s në Gziq të Lezhës, Petrit Dushi, konsiderohej si një ndër 50 personat më të kërkua
Sheshel-Petrit Selimit: Me çfarë baze ligjore do të më arrestoni? Pas deklaratës së ushtruesit të detyrës së ministrit të Jashtëm, Petrit Selimit, se organet e rendit do ta Vojsllav Shes
Petrit Selimi: Sheshel do të arrestohet nëse shkel në Kosovë Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Petrit Selimi, në llogarinë e tij në Twitter ka reaguar pasi Tribunali Ndërkomb
Lista e plotë e fituesve në Asamblenë e re të PS-së Partia Socialiste përmes votimit ka zgjedhur 175 anëtarët për Asamblenë, ku një pjesë kanë rikonfirmuar mandatin e tyre
Wolfgang Petritsch: Dhuna po rrezikon liberalizimin e vizave I dërguari special i Bashkimit Evropian për Kosovën në vitet 1998-1999, Wolfgang Petritsch, i cili ishte edhe negociator
Vasili: Nuk ka kthim për zbatimin e ligjit të dekriminalizimit Sa i takon procesit të dekriminalizimit, për Petrit Vasilin nuk ka kthim pas. “Nuk ka asnjë kthim prapa për zbatimin e l
Petrit Zogaj bënë thirrje për revolucion Opozita gjendet në shesh për të protestuar edhe kundër zgjedhjes së Hashim Thaçit president. Lidhur me këtë drejtori
Petrit Zogaj: Takimet e presidentes janë kot Analisti Petrit Zogaj, në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka shkruar se takimi që do të zhvillohet nga presi
Luan Rama sqaron Petrit Vasilin: Flas në emër të LSI Pak ditë më parë, nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili, u distancua nga një deklaratë e Luan Ramës, i cili nga selia e par
Petrit Vasili: PS dhe LSI në konsulta për reformën në drejtësi Nën/kryetari i LSI-së Petrit Vasili ka thënë se PS dhe LSI janë në bisedime për sa i takon diskutimit për reformën në dr