999 rezultate për

petrit

SHBA i refuzon vizën Petrit Vasilit “Zëri i Amerikës” zbuloi të enjten një detaj të bujshëm gjatë intervistes me kryetaren e LSI Monika Kryemadhi në Shtetet
LISTA/ Aktori dhe ish-futbollisti i futen politikës, garojnë në zgjedhjet lokale Zbardhet lista e re Këshilltarëve Bashkiak të Tiranës të dorëzuar sot nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve nga Partia Soci
U akuzua për tjetërsim pronash në bregdet, gjykata liron biznesmenin nga Vlora Gjykata e Vlorës ka ndryshuar masën e sigurisë për biznesmenin Pëllumb Petritaj, 54-vjeç. Petritaj, i arrestuar 7 mua
Petrit Vasili: Çfarë janë dëshmorët dhe gjaku i tyre për Edi Ramën? Në një postim në rrjetin social Facebook, Petrit Vasili ka ironizuar kryeministrin Rama. Ai shkruan: “Sot Edi Rama me
Holanda dënon popullin shqiptar, LSI i "vërsulet" Edi Ramës Pas vendimit skandaloz së Parlamentit të Holandës për të rikthyer regjimin e vizave për shqiptarët LSI i është turrur Ed
100 petritat e Saliut! Rama qesëndis protestuesit në Fier Kryeministri Rama ka qesëndisur grupin e qytetarëve që e pritën atë me protesta në Fier duke i quajtur "petritat e Saliu
Rrëfimi i ish-drejtorit: Si u hap tuneli nëntokësor për arratisjen e Gaxhait Top Story përveç se pasqyroj kushtet në burgje u ndal dhe tek siguria e tyre. Për shkak të godinave të amortizuara, dhe
Ish-drejtori i policisë rrëfen si e gjetën tunelin ku do të arratisej i forti i Vlorës Top Story përveç se pasqyroj kushtet në burgje u ndal dhe tek siguria e tyre. Për shkak të godinave të amortizuara, dhe
Partia greke dënon vrasjen e Petrit Zifle në Korfuz SYRIZA, partia ne pushtet në Greqi së fundmi ka dënuar vrasjet e shqiptarëve që po ndodhin së fundmi në Greqi. Konkr
Shpërthen deputetja greke: Edhe sa emigrantë do vajtojmë si viktima të racizmit? Ka shkaktuar shumë reagime vrasja e 63-vjeçarit nga Berati, Petrit Ziflle, në Korfuz. Ai u vra nga nga një shtetas gr
Flet dhëndri i shqiptarit të vrarë: Autori pinte edhe drogë Përvec djalit të tij, në lidhje me News 24 ka folur edhe dhëndri i Petrit Zifles, i cili u vra në Korfuz nga një anëtar
Bushati reagon me gjysmë zëri për masakrimin e shqiptarit nga fashisti i Agimit të Artë në Greqi Vrasja e shqiptarit në Greqi pak ditë pas ngjarjes në Bularat, shkaktoi jo pak reagime në Shqipëri. Vetë autori, anët
Arrestohet biznesmeni i njohur, falsifikoi dokumente për 100 Ha tokë në bregdet Biznesmeni i njohur vlonjat Pëllumb Petritaj është arrestuar nga policia, pasi dyshohet se ky shtetas ka falsifikuar dok
"Arrestimi i përdhunuesit", Petrit Vasili: Kryeministri qenka vetë horri Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar pas arrestimit të djalit të deputetit të PS-së, Rexhep
Atentate, grabitje e rrëmbime, krimet e bujshme të "Tukut" të Niklës Mëngjesin e sotëm policia e Shtetit ka blindur Niklën e Krujës duke ushtruar kontrolle për të shkatërruar bandën e njohu
U kapën nga RENEA dhe FNSH, bëmat e bandës së rrezikshme të Niklës Mëngjesin e sotëm policia e Shtetit ka blindur Niklën e Krujës duke ushtruar kontrolle për të shkatërruar bandën e njohu
Ambasadori austriak: Rusia dhe aventurat Neo-Ottomane rrezikojnë Ballkanin Një debat interesant është zhvilluar në mes dy “ujqve të vjetër” të politikës botërore në Ballkan, ekspertit amerikan Da
Haki Abazi nxjerr emrin e Petrit Selimit në një skandal korrupsioni Analisti dhe njohësi i zhvillimeve politikë në Kosovë, Haki Abazi, përmes një postimi në facebook, ka thënë se krimi dhe
Vrasja në Kamëz, babai i të dënuarit largohet nga Shqipëria Gjykata dha vendimin "arrest me burg" për dy vrasësit e Agim Bucit gjatë një grabitjeje pak kohë më parë në Kamëz. Po
Marjo u vra nga gjaksit? Familjarët tregojnë të vërtetën e hakmarrjes Ndërkohë që Petrit Gjuzi është shpallur në kërkim për vrasjen e Mario Majollarit, familjarët e tij mohojne krimin. Fa