999 rezultate për

petrit

Ndahet nga jeta ish-drejtuesi i lartë i Flotës tregtare Ish-drejtuesi i FLD dhe Flotës Tregtare Petrit Myftiu është ndarë nga jeta. Lajmin e ka bërë me dije ish-zëvendëskoma
Petrit Vasili infektohet me COVID-19 Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili është infektuar me COVID-19. Nuk dihet ende gjendja e tij, ndërsa po merr trajti
Meta largohet nga presidenca? Reagon Petrit Vasili Petrit Vasili reagoi në SYRI TV pas një lajmi të publikuar në media se Ilir Meta do lërë presidencën më 26 prill, një di
"Çfarë po ndodh me mua?", ish-banori i BB tregon simptomat e ashpra të Covid-19 Ish-banori i ‘Big Brother’ Petrit Bylykbashit u infektua me ‘Covid-19’ në fund të marsit. Pas këtij momenti ai u vetizol
Konflikt për territore mes bandave, si e ekzekutoi Hekuran Billa 22-vjeçarin në Angli Hekuran Billa, i cili u ekzekutua mbrëmë në zonën e njohur si “Komuna e Parisit” në Tiranë është dënuar në Angli me dëni
Çfarë po diskutohet? Kryemadhi dhe Petrit Vasili i shkojnë në zyrë Bashës Një takim mes kampit opozitar po zhvillohet në këto momente. Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kry
Mjeku i rreshton 15 pyetje Ramës: Sa tampone ka shteti? Në një shtet si Shqipëria që shpesh i ka dhënë provat se mezi i bën ballë situatave të papritura, njerëzit kanë pyetje n
Djali takon për herë të parë pas 53 vitesh nënën e tij biologjike Programi “Dua të të bëj të lumtur” çeli puntatën e mbrëmjes së sotme me një nga historitë ndoshta më prekëset që janë tr
I transformuar totalisht! Babai shqiptar që vrau të bijën në Australi nuk njihet më (FOTO LAJM) "Isha ulur në vendin e parë, të shoferit. Vazhdova ta godisja me thikë… ajo reagonte me shqelma, duke goditur derën dhe
Plagosën të zotët e shtëpisë, merret vendimi për dy grabitësit në Allias Bëri shumë bujë grabitja në Allias vetëm pak kohë më parë. ku grabitësit plagosën edhe të zotët e shtëpisë. Gjykata e
Petrit Malaj kundër Ermal Mamaqit: Gjë e tmerrshme! Mjeshtri i Madh i Kinematografisë njëherazi aktor dhe Rektor i Universitetit të Arteve, Petrit Malaj, ka ndarë me shikue
Petrit Vasili publikon videon e medias italiane: Alarm kombëtar! (VIDEO) "Edi Rama është vetëm ai që pengon dhe izolon Shqipërinë nga Europa dhe e ka shëndërruar në narkoqeverisje rilindjen..."
U tradhtuan nga brenda familjes? Detaje të reja mbi plagosjen e çiftit shqiptar Biznesmeni Petrit Laze, i cili ra pre e një grabitjeje brenda banesës së tij e ka kaluar fazën kritike për jetën, pasi u
Grabitësit në Allias kishin informacione të sakta, hynë pak minuta para se të aktivizohej alarmi Petrit dhe Aferdita Laze u grabitën mbrëmjen e djeshme në Allias, Tiranë. Dy grabitës të maskuar hynë brenda në vilën
U përleshën me grabitësit, ky është çifti që u plagos rëndë në Allias Mbrëmjen e sotme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Allias. Një cift bashkëshortësh biznesmenë u plagosën me armë zjar
"Çdo marrëveshje është mashtrim", përplasen Vasili dhe Rudina Hajdari Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili i ftuar mbrëmë në opinion ka pasur një përplsje me deputeten e opozitës parlamentare Ru
"M'u rrënqeth trupi", biznesmeni i njohur rrëfen për këngën që i dedikoi Flor Mumajesi (VIDEO) Para disa ditësh këmngëtari shumë i dashur për publikun, Flori Mumajesi, publikoi këngën e titulluar ‘Thjesht të du’. Kë
Shteti i la në çadër pas tërmetit, si u mashtrua për 6 muaj familja shqiptare Tërmeti që ra në datën 1 qershor në qarkun e Korçës , la mbi 100 shtëpi të rrënuara, banorët e të cilave u detyruan të j
Kush është çifti yll që i preku të gjithë te kënga e Florit Videoklipi i këngës më të fundit të Flori Mumajesit shërbeu si kartolina e dasmës së Petrit dhe Erza Kllokoqit, çifti që
"Men’s physique", sportisti shqiptar shpallet kampion i Europës Sporti kosovar vazhdon të sjellë lajme të mira nga arena ndërkombëtare. Sot fitnes modeli Petrit Mehmeti ka marrë kup