999 rezultate për

petrit

Mjeku i rreshton 15 pyetje Ramës: Sa tampone ka shteti? Në një shtet si Shqipëria që shpesh i ka dhënë provat se mezi i bën ballë situatave të papritura, njerëzit kanë pyetje n
Djali takon për herë të parë pas 53 vitesh nënën e tij biologjike Programi “Dua të të bëj të lumtur” çeli puntatën e mbrëmjes së sotme me një nga historitë ndoshta më prekëset që janë tr
I transformuar totalisht! Babai shqiptar që vrau të bijën në Australi nuk njihet më (FOTO LAJM) "Isha ulur në vendin e parë, të shoferit. Vazhdova ta godisja me thikë… ajo reagonte me shqelma, duke goditur derën dhe
Plagosën të zotët e shtëpisë, merret vendimi për dy grabitësit në Allias Bëri shumë bujë grabitja në Allias vetëm pak kohë më parë. ku grabitësit plagosën edhe të zotët e shtëpisë. Gjykata e
Petrit Malaj kundër Ermal Mamaqit: Gjë e tmerrshme! Mjeshtri i Madh i Kinematografisë njëherazi aktor dhe Rektor i Universitetit të Arteve, Petrit Malaj, ka ndarë me shikue
Petrit Vasili publikon videon e medias italiane: Alarm kombëtar! (VIDEO) "Edi Rama është vetëm ai që pengon dhe izolon Shqipërinë nga Europa dhe e ka shëndërruar në narkoqeverisje rilindjen..."
U tradhtuan nga brenda familjes? Detaje të reja mbi plagosjen e çiftit shqiptar Biznesmeni Petrit Laze, i cili ra pre e një grabitjeje brenda banesës së tij e ka kaluar fazën kritike për jetën, pasi u
Grabitësit në Allias kishin informacione të sakta, hynë pak minuta para se të aktivizohej alarmi Petrit dhe Aferdita Laze u grabitën mbrëmjen e djeshme në Allias, Tiranë. Dy grabitës të maskuar hynë brenda në vilën
U përleshën me grabitësit, ky është çifti që u plagos rëndë në Allias Mbrëmjen e sotme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Allias. Një cift bashkëshortësh biznesmenë u plagosën me armë zjar
"Çdo marrëveshje është mashtrim", përplasen Vasili dhe Rudina Hajdari Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili i ftuar mbrëmë në opinion ka pasur një përplsje me deputeten e opozitës parlamentare Ru
"M'u rrënqeth trupi", biznesmeni i njohur rrëfen për këngën që i dedikoi Flor Mumajesi (VIDEO) Para disa ditësh këmngëtari shumë i dashur për publikun, Flori Mumajesi, publikoi këngën e titulluar ‘Thjesht të du’. Kë
Shteti i la në çadër pas tërmetit, si u mashtrua për 6 muaj familja shqiptare Tërmeti që ra në datën 1 qershor në qarkun e Korçës , la mbi 100 shtëpi të rrënuara, banorët e të cilave u detyruan të j
Kush është çifti yll që i preku të gjithë te kënga e Florit Videoklipi i këngës më të fundit të Flori Mumajesit shërbeu si kartolina e dasmës së Petrit dhe Erza Kllokoqit, çifti që
"Men’s physique", sportisti shqiptar shpallet kampion i Europës Sporti kosovar vazhdon të sjellë lajme të mira nga arena ndërkombëtare. Sot fitnes modeli Petrit Mehmeti ka marrë kup
Petrit Vasilit i është refuzuar viza për në SHBA, reagon Kryemadhi Në emisionin ‘Open’ të Eni Vasilit, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka sqaruar lajmet se Shtetet e Bashkuara të Amerik
Tërmete dhe reshje të dendura, kur do të përmirësohet moti në Shqipëri Duke nisur nga e mërkura, reshjet e shiut do të ndërpriten duke ia lënë vendin kthjellimeve. Shirat do të jenë të paktë,
2 punëtorë humbën jetën: Gjykata jep vendimin për administratorin e "Skela Syla" Petrit Syla, administrator i ‘Skela Syla’, është liruar sot nga qelia me vendim të Gjykatës së Apelit. Vendimi është mar
“Kooperativistet simpatike që çmendën Enver Hoxhën”, pamje nga fotografi i diktaturës (FOTO LAJM) Janë publikuar disa fotografi të mjeshtrit të mirënjohur Petrit Kumi, i cili ka lënë gjurmë shumë të rëndësishme në hist
Plagoset rëndë një punëtor ndërtimi në Durrës, goditet nga betonierja Një punëtor është plagosur, teksa ishte duke punuar në sektorin e ndërtimin në rrugën "Mujo Ulqinaku", pranë pallatit të
Tragjedia në Tiranë, shpallet në kërkim Petrit Syla i skelave (FOTO LAJM) Mesditën e djeshme, një ngjarje e rëndë tronditi kryeqytetin. Dy punëtorë, konkretisht Ergys Brahimaj, 31 vjeç, punëtor