999 rezultate për

petric

Petrich: Franca është fajtore pse u bombardua Serbia Ish- emisari i BE-së në bisedimet Kosovë – Serbi gjatë kohës së Rambouillet, austriaku Wolfgang Petrich, i cili edhe tan
Petriç: Gjykata Speciale provë për BE-në dhe SHBA-në Ish i dërguari BE-së për Kosovën, Volfgang Petriç ka thënë se Gjykata Speciale është një test që do të tregojë nëse SHBA
Petriç: Athina, fajtore për emrin e Maqedonisë Ish-përfaqësuesi i lartë i Bashkësisë Ndërkombëtare në Bosnje dhe në Herzegovinë dhe negociator për Kosovën, kryetar akt
Jahjaga viziton Austrinë Në Aeroportin Ndërkombëtarë të Prishtinës "Adem Jashari" presidentja e vendit Atifete Jahjaga është takuar me ish përfaq
Sulmues i Fulham apo mbrojtës i Chelsea? (VIDEO) Fulham humbi ditën e mërkurë, derbin e Londrës Perëndimore kundër Chelsea me rezultatin e pastër 0-3. Por një episod shu
Mesic: No funds from Albanian lobby Former Croatian president Stjepan Mesic has denied during that his presidential campaign was funded by the Albanian lobb
Petrich: Kosova ka nevoje per nje qeveri te paster Petrich u bën thirrje institucioneve të Kosovës të luftojnë korrupsionin brenda vetes. Ish i d&
Petrich: Pavaresia e Kosoves eshte realitet Ish-ndërmjetësi i BE-së për Kosovën, ambasadori Wolfgang Petrich, ka deklaruar se vendimi p&eum
Petrich kunder shkembimit te territoreve Ish i dërguari i BE-së për Kosovën, ambasadori Wolfgang Petrich i tha BBC-së se edhe shqiptar&e
Petrich: Serbia te mos perzihet ne Kosove Ish ambasadori i Austrise ne OKB Wolfgang Petrich deklaron se nuk mund te mbahen zgjedhjet serbe ne territorin e Kosoves