999 rezultate për

petkun

Kodheli nxjerr emrat e zyshave: Ato mbanin mbi supe petkun e seriozitetit edhe kur bënin shaka Ish ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli ka reaguar sërish pas deklaratës së bujshme për "zysha që e kanë mendjen te fund
Nuse seksi i Anxhela Peristeri, këngëtarja shkëlqen nën petkun e nusërisë (FOTO LAJM) Pak minuta më parë këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri ka publikuar në Instagram një foto, e cila ka bërë lëmsh të gj
KPK shkarkon Fehmi Petkun, kryetar i gjykatës së Apelit për Krimet e Rënda Është shkarkuar nga detyra, kryetari i gjykatës së Apelit për Krimet e Rënda, Fehmi Petku. Javën e kaluar ai iu nënsh
Ladorishti nën petkun e dëborës, shihni pamjet magjike (FOTO LAJM) Këtë mëngjes edhe Struga është zbardhur nga reshjet e dëborës, të cilat kanë rënë me një intensitet të lartë gjatë natës
Valentina Leskaj heq petkun e politikanes dhe zbulon rolin e saj si nënë dhe vjehrrë Sa herë një personazh i njohur politik bëhet pjesë e debateve televizive, dashje pa dashje, për të krijohet një profil “
Bayern-Paderborn, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Në momentin që u publikua kalendari i Bundesligës më herët gjatë verës, askush nuk mund ta imagjinonte se ndeshja më e "
Xhezair Shaqiri pritet si komandant në Likovë (FOTO LAJM) Lideri i RKD-së, Rufi Osmani dhe bartësi i listës së njësisë zgjedhore numër 2 për këtë parti, Xhevair Shaqiri kanë qenë
Votimi i buxhetit, Basha: Të heqim petkun e politikanit Update- Në mbledhjen e fundit të Këshillit Bashkiak për këtë vit ku po diskutohet buxheti i vitit 2013 dhe plani urbanis