999 rezultate për

petkovic

Super Kroacia, bombardon Hungarinë në 45 minutat e para (VIDEO) Kroacia është duke e mposhtur 3-0 Hungarinë. Pas mesfushorit të Real Madridit, Luka Modric, ka realizuar edhe 25-vjeç
Petkovic: Xhaka nuk mund të luante më, po vuante një dëmtim Zvicra barazoi dje 3-3 ndaj Danimarkës në një ndeshje spektakolare për sa i përket golave. Trajneri zvicerian Vladi
Trajneri i Zvicrës flet për herë të parë pas largimit të Valon Behramit Mesfushori nga Kosova, Valon Behrami është larguar nga Përfaqësuesja e Zvicrës. Shkak për largimin e tij nga ekipi pë
Largoi Behramin nga kombëtarja zvicerane, trajnerit Petkovic i kërkohet të japë dorëheqjen Një valë reagimesh të shumta kanë filluar në Zvicër, pas vendimeve të papritura të trajnerit Vladimir Petkovic. Trajneri
Largoi Behramin, kërkohet shkarkimi i serbit Petkoviç Largimi i Valon Behramit me anë të një telefonate të vetme ka shkaktuar probleme të mëdha në Zvicër dhe në ekipin përfaq
Behrami u largua nga kombëtarja, të gjithë zviceranët mbështesin kosovarin Përjashtimi i Valon Behrami është lajmi i ditës në median zvicerane, e cila në përgjithësi ka rezultuar kritike në drejt
Zvicerjanët mbështesin fuqimisht Behramin pas përjashtimit nga skuadra Përjashtimi i Valon Behrami është lajmi i ditës në median zvicerane, e cila në përgjithësi ka rezultuar kritike në drejt
Reagon Petkoviç: Largimi i Behramit, as vendimtar dhe as vendim politik Shumë turbullirë, pak qartësi në rastin e Behramit. A është dëbuar ai nga trajneri Vladimir Petkovic – apo jo? Shkruan G
Behrami zbulon gjithçka: Dëbim politik, më përjashtuan nga kombëtarja Pas lajmit të publikuar ditën e sotme, se trajneri Petkoviç po bënte një revolucion tek kombëtarja e Zvicrës, ku mes dis
E përjashton trajneri, Behrami i padëshiruar tek Zvicra Zhvillime të habitshme kanë ndodhur në kombëtaren e Zvicrës. Ajo që bën me dijë këtë lajm është “RSI TVI” e cila bën me
Një serb ngre në qiell Shaqirin dhe Xhakën: Ishin të jashtëzakonshëm Trajneri i Zvicrës, Vladimir Petkovicc tha thënë fjalët më të mira ndaj shqiptarëve që i dhuruan tri pikët mbrëmë. Ai
Petkoviç: Vuçiç selam serbëve ta votojnë transformimin e FSK-së Slavisha Petkoviç nga Iniciativa Qytetare për Prosperitet tha në “Rubikon” të KTV-së se pret që Lista Serbe ta votojë t
Petkoviç përdor "turpërimin" e Shqipërisë për të motivuar lojtarët e Zvicrës Trajneri i Zvicrës, Vladimir Petkoviç ka përdorur Shqipërinë si motivim për ndeshjen e radhës për eliminatoret e Botëror
Shaqiri alarmon Zvicrën, ja çfarë thotë për Kosovën Xherdan Shaqiri ndez alarmin te Zvicra. Edhe pse mendohej si një çështje e mbyllur pasi disa javë më parë mesfushori i m
Petkoviç: Morëm 3 pikë të merituara Vladimir Petkoviç ka lavdëruar Kombëtaren shqiptare për paraqitjen ndaj Zvicrës, duke thënë vuajtën shumë për të marrë t
Kush janë shqiptarët që do të luajnë me Zvicrën Zvicra ka publikuar listën përfundimtare dhe zyrtare të futbollistëve të saj që do të luajnë në Europianin e Francës.
Shani Tarashaj ftohet nga Zvicra, De Biasi e la jashtë Sulmuesi i Grasshopper, kosovari Shani Tarashaj, do të ftohet nga trajneri i Përfaqësueses së Zvicrës, Vladimir Petkoviç
Petkoviç: Vetëm Cana i denjë për formacionin e Zvicrës Trajneri i Përfaqësueses së Zvicrës, Vladimir Petkovic ka komentuar shortin e “Euro 2016”. Ish tekniku i Lacios u ndal e
Zvicra, Petkoviç fut në sedër Shaqirin me shokë Fitorja detyrim! Kjo ka qenë motoja e trajnerit dhe kapitenit të Zvicrës në prag të duelit në shtëpi kundër Lituanisë. "
Hernanes del në krah të Petkoviç Nga hero në një trajner të kritikuar dhe në fije të perit. 26 maji kur Lazio fitoi Kupën e Italisë në finalen kundër Rom