999 rezultate për

peticioni

Ramush, nëse kalon demarkacioni harroje Kullën e Çakorrin Glauk Konjufca nga Vetëvendosje ka folur për peticionin e VV-së me nënshkrimet e qytetarëve që ishin mbledhur për të kun
Vetëvendosja mbulon Haradinajn me peticionin kundër Demarkacionit Deputetët e Vetëvendosjes e kanë “blinduar” kryeministrin Ramush Haradinaj duke i vendosur përreth tij follderët ku janë
Të larguarit nuk e përfillin peticionin e VV-së Deputetët e dorëhequr nga Vetëvendosje, tani më me grup të ri parlamentar Grupi i deputetëve të pavarur përpos me ulëse,
Guardiola tregon kompeticionin që dëshiron më shumë ta fitojë me Cityn City kryeson me 13 pikë nga vendi i dytë në Premier League, por për Pep Guardiolën ende nuk ka përfunduar asgjë. Ai madj
Nis peticioni on-line për vendosjen e flamurit të Kosovës Te Rrethi Në Facebook është krijuar një peticion online në prag të 10 vjetorit të pavarësisë. Ky peticion po kërkon vendosjen e fl
Dorëzohet në Qeveri peticioni për shpëtimin e Kompleksit të familjes Jashari Analisti Jusuf Thaçi, që kishte nisur një peticion online, përmes të cilit kërkonte veprime urgjente nga Qeveria për shp
Nxitoni! Me këto dokumenta mund të merrni vizën e punës në SHBA Çdo të enjte ambasada amerikane do të japë informacion për mënyrën se si duhet aplikuar për vizë udhëtimi në SHBA. Në
Zeka: Më mashtruan për të marrë nënshkrimin Milaim Zeka ka vazhduar të sqarojë nismën e PDK’së për të rrëzuar Gjykatën Speciale duke thënë se iniciuesit i mashtruan
OVL e UÇK’së manipuloi me peticionin për Gjykatën Speciale Peticionin në Kuvendin e Kosovës që kërkon shfuqizimin e Gjykatës Speciale, tashmë është dorëzuar nga Organizata e Vete
Kosova nis peticionin për ndryshimin e ligjit të Gjykatës Speciale Në Kosovë veteranët e luftës së ish-UÇK-së, nisën nënshkrimin e një peticioni me anë të të cilit i kërkohet kuvendit të
Thaçi dhe Haradinaj qëndrojnë prapa peticionit të veteranëve Zyrtarët më të lartë shtetërorë i kanë dhënë shtytje organizimit të peticionit të shoqatave të dala nga lufta, nëpërmjet
Sot veteranët mblidhen në sheshin Skënderbeu Organizatat e dala nga lufta e UÇK-së do të fillojnë sot me nënshkrimin e peticionit, përmes të cilit kërkojnë që Kuvend
Gucati flet për peticionin dhe përkrahjen nga politika Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hysni Gucati, ka paralajmëruar se nga
Peticion me 10 mijë firma për rihetim ndërkombëtar të rastit të "Kumanovës" Së fundmi është hapur një peticion i dedikuar për Gjykatën Ndërkombëtare të Drejtësisë në lidhje me rastin e "Lagjes së
UEFA dhe FIFA nisin diskutimet për kompeticionin më të ri që do të ekzistojë Ndryshimi i drejtuesve në krye të FIFA-s dhe UEFA-s duket se ka sjellë një frymë të re në këto dy institucione, që gjatë
Ronaldo: Duam ta fitojmë përsëri Championsin, është kompeticioni ynë "Lojtari i ndeshjes" kundër APOEL-it pas fitores 3-0 ku ai shënoi2 nga 3 golay e takimit se madrilenët janë sërish të ur
Ngrihet peticioni për t'i hequr çmimin Nobel udhëheqëses së Mianmarit Udhëheqësja “de facto” e Mianmarit, Aung San Suu Kyi nuk do të marrë pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të Kombeve të Bas
Peticioni i çuditshëm, uragani Irma të quhet Ivanka që Trump të reagojë Mesa duket Donald Trump nuk ka reaguar aq sa banorët e prekur nga uragani monstruoz Irma të ndihen të mbrojtur nga shtet
Hidhet shorti për tër rinjtë e Shkëndijes në kompeticionin "Uefa Youth League" Ditën e sotme është hedhur shorti për Uefa Youth League. Shorti i hodhur sot në Nyon nxjerr FC Nitra të Sllovakisë si
Brigitte Macron nuk do të jetë “zonjë e parë”e Francës Brigitte Macron nuk do të gëzojë dot statusin e “premiere dame” dhe privilegjet që rrjedhin prej tij. Televizioni fra