999 rezultate për

peticioni

Portugali-Holandë, finalja e parë e kompeticionit të ri, Nations League Portugalia dhe Holanda do të luftojnë për titullin trofeun e Ligës së Kombeve, garës inauguruese të UEFA-s, në finalen e
Ledina Çelo braktis pasaportën shqiptare, ja me cilën nënshtetësi e ndërroi Këngëtarja e mirënjohur Ledina Çelo ka hequr dorë nga nënshtetësia shqiptare. Mësohet se ajo ka vendosur të marrë nënsht
Hapet peticioni, si të nënshkruani për mbylljen e kazinove Pas vrasjes që ndodhi të dielën në një kazino në Suharekë, dhe vrasjes që ndodhi dje në Lipjan, kryetari i Suharekës, Ba
Akuzat për përdhunim përjashtojnë nga kompeticioni CR7 dhe Juventusin Raportimet nga gazetari i "New York Times", Tariq Panja, informojnë se Cristiano Ronaldo dhe Juventus do të mbahen larg
Askush nuk po e përfill peticionin për bashkimin e Mitrovicës Përkundër që ishte në rend të ditës, shqyrtimi i peticionit për bashkimin e Mitrovicës së Jugut dhe Veriut, kryetarja e
Bahtiri mban sekret bisedën me Thaçin kur i dorëzoi peticionin për Mitrovicën Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri pasi nuk e mori mbështetjen nga Ministria e Administrimit të Pushtetit Lo
Dërgohet në presidencë peticioni për bashkimin e Mitrovicës Kryetari i komunës, Agim Bahtiri sot në ora 09:30 do të dorëzojë peticionin për bashkimin e qytetit të Mitrovicës me 16,
Bekim Jashari përkrah peticionin për bashkimin e Mitrovicës Kryetari i Skenderajt, Bekim Jashari, ka bërë të ditur se përkrah nismën e ndërmarrë nga kryetari i Mitrovicës, Agim Bah
Shpërndahet peticioni për bashkimin e Mitrovicës Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, i cili ishte i pari që ka nënshkruar peticionin për ndryshimin e Ligjit për Kufijtë
Serbët shpifin për Kosovën, i dërgojnë letër Trumpit Bashkësia serbe në Amerikë kanë bërë një peticion dhe e kanë dërguar atë në Këshillin e shtetit të SHBA-ve, shkruan Tele
City afër përjashtimit nga Championsi, reagon Guardiola Duket se Manchester City po përflitet gjithnjë e më shumë për një përjashtim të mundshëm nga kompeticioni i UEFA Champio
Dalin udhëzimet: Si mund të marrin çiftet e reja vizë për në SHBA Ambasada amerikane në Tiranë ka sqaruar sot se si duhet të veprojnë çiftet e reja për t'u bashkuar në SHBA. "Keni rë
Artistët thirrje Metës: Duam teatër të ri, mos na pengo Pas nënshkrimit të gjerë të një peticioni kundër prishjes së Teatrit Kombëtar, që Presidenti Ilir Meta të mos e dekretoj
Pas Botërorit, FIFA vjen me një lajm të mirë për të gjithë tifozët (FOTO LAJM) FIFA ka ardhur me një lajm të mirë për të gjithë ndjekësit dhe futbolldashësit. Qeveria e futbollit Botëror ka bërë
Lufta për Teatrin, artistët nisin firmosjen e peticionit Artistët nuk i ndahen Teatrit dhe bindjes së tyre për të mos ta prishur ndërtesën. Ata tashmë kanë kërkuar edhe ndihm
Lajm tronditës për Milanin, përjashtohet nga kompeticioni i rendësishëm europian Milan prej kohësh është në vëzhgim të rreptë nga UEFA për shkak të "Financial Fair Play", por së fundmi gazeta amerikane
Peticioni për të dënuar Ramos shkon 500 000 firma (FOTO LAJM) Peticioni që u ngrit vetëm tre ditë më parë, kundër mbrojtësit Sergio Ramos tashmë ka arritur në 500 000 firma. Ky pe
Firmosni peticionin e intelektualëve shqiptar mbi gjendjen në IRJM Grupi i intelektualëve shqiptarë në Maqedoni kanë publikuar në internet memorandumin mbi gjendjen e shqiptarëve në Maqed
Kjo skuadër është favorite për të fituar Champions Leaguen Edhe pse ende nuk dihet se kush do të jenë 4 gjysmëfinalistet e UEFA Champions League për këtë sezon, rezultatet e thell
Ramush, nëse kalon demarkacioni harroje Kullën e Çakorrin Glauk Konjufca nga Vetëvendosje ka folur për peticionin e VV-së me nënshkrimet e qytetarëve që ishin mbledhur për të kun