999 rezultate për

peticion

Portugali-Holandë, finalja e parë e kompeticionit të ri, Nations League Portugalia dhe Holanda do të luftojnë për titullin trofeun e Ligës së Kombeve, garës inauguruese të UEFA-s, në finalen e
Aktorja mban fjalën dhe zhvishet pas fitores së Lacios (FOTO LAJM) Lacio arriti të fitonte 2-0 ndaj Atalantës në finalen e Kupës së Italisë dhe arriti të ngrinte trofeun lartë. Ky ish
Shpërthen Allegri: Championsi është kompeticion bastard Trajneri i Juventusit, Massimmiliano Allegri, ka folur në lidhje me Champions Leaguen. Trajneri i "Zonjës së Vjetër" men
Merr fund festimi me shampanjë në Angli Federata angleze e Futbollit (FA) ndryshon traditën sa u përket festimeve që shoqërojnë kompeticionet e organizuara prej
Tifozët e Arsenal-it hapin peticion për burgosjen e futbollistit shqiptar (FOTO & VIDEO) Një gabim trashanik në golin e dytë të Zahas, në sfidën ndaj Cristal Palace po i kushton shtrenjtë futbollistit të Arsen
Ledina Çelo braktis pasaportën shqiptare, ja me cilën nënshtetësi e ndërroi Këngëtarja e mirënjohur Ledina Çelo ka hequr dorë nga nënshtetësia shqiptare. Mësohet se ajo ka vendosur të marrë nënsht
Ronaldo: Jam i lumtur që shënova një tjetër gol në këtë kompeticion të mrekullueshëm (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ishte në dyshim për ndeshjen ndaj Ajax-it në Champions, që pas dëmtimit me Kombëtren portugeze dy javë
Hapet peticioni, si të nënshkruani për mbylljen e kazinove Pas vrasjes që ndodhi të dielën në një kazino në Suharekë, dhe vrasjes që ndodhi dje në Lipjan, kryetari i Suharekës, Ba
Akuzat për përdhunim përjashtojnë nga kompeticioni CR7 dhe Juventusin Raportimet nga gazetari i "New York Times", Tariq Panja, informojnë se Cristiano Ronaldo dhe Juventus do të mbahen larg
Peticion kundër AirPods: Shkakton kancerin Dëgjueset me "wireless" të Appletë cilat janë bërë shumë popullore të quajtura AirPods, mund të shkaktojnë kancerin, thu
Askush nuk po e përfill peticionin për bashkimin e Mitrovicës Përkundër që ishte në rend të ditës, shqyrtimi i peticionit për bashkimin e Mitrovicës së Jugut dhe Veriut, kryetarja e
Bahtiri mban sekret bisedën me Thaçin kur i dorëzoi peticionin për Mitrovicën Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri pasi nuk e mori mbështetjen nga Ministria e Administrimit të Pushtetit Lo
Një peticion i nxehtë i shkon në zyrë Hashim Thaçit Kreu i Mitrovicës, Agim Bahtiri i ka dorëzuar sot presidentit të shtetit, Hashim Thaçit peticionin për bashkimin e Mitro
Ngrihet peticion kundër pedagoges që u tall me viktimat e aksidentit Derisa tërë vendi është në zi për fatkeqësinë në të cilën humbën jetën 14 persona, ndërkaq dhjetëra të tjerë u lënduan,
E tallnin se ishte i shkurtër por e forcuan edhe më shumë Një 26-vjeçari, i cili ka lindur me dwarfism, i ka sfiduar të gjithë ata që e tallnin për shtatlartësinë e tij duke iu p
Dërgohet në presidencë peticioni për bashkimin e Mitrovicës Kryetari i komunës, Agim Bahtiri sot në ora 09:30 do të dorëzojë peticionin për bashkimin e qytetit të Mitrovicës me 16,
FIFA mendon të shuajë Kupën e Botës për Klube Zv.sekretari i FIFA-s, Zvonimir Boban, ai që në fjalën e tij në "Globe Soccer Awards" ka folur për këtë konkurrencë të d
Bekim Jashari përkrah peticionin për bashkimin e Mitrovicës Kryetari i Skenderajt, Bekim Jashari, ka bërë të ditur se përkrah nismën e ndërmarrë nga kryetari i Mitrovicës, Agim Bah
Shpërndahet peticioni për bashkimin e Mitrovicës Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, i cili ishte i pari që ka nënshkruar peticionin për ndryshimin e Ligjit për Kufijtë
Serbët shpifin për Kosovën, i dërgojnë letër Trumpit Bashkësia serbe në Amerikë kanë bërë një peticion dhe e kanë dërguar atë në Këshillin e shtetit të SHBA-ve, shkruan Tele