999 rezultate për

petĂ

Banorët e Unazës së Re në ditën 108: Rama monstër që u pi gjakun shqipëtarëve Banorët e Astirit kanë vijuar sot ditën e 108-të të protestës së tyre, ku edhe këtë herë protestës së tyre i janë bashk
Edhe portali i studentëve "ngel" në klasë Kompjuterat që shërbenin për të aksesuar sistemin informativ qëndrojnë ende në hollin e fakulteteve, edhe pse jashtë fun
Bebe Rexha hedh valle pas Grammy (FOTO LAJM) Duket se këngëtares me famë botërore Bebe Rexha i kanë mjaftuar vetëm dy nominimet në Grammy për të festuar, shkruan Alb
Fansi "anashkalon" mungesën e reçipetave, por përgjigjia e Oriolës të shkrin së qeshuri Oriola Marashi është kthyer në një nga modelet më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo së fundmi ka postuar një foto
Vajza akuzon mamanë monstër, e la në një dhomë me përdh*nuesin Viktima e një përdhunimi, ka rrëfyer historinë e saj të tmerrshme, teksa akuzon mamanë e saj se la një burrë që ta përdh
Befason Rita Ora, del pa reçipeta dhe nxjerr gjoksin jashtë (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ka publikuar një imazh në rrjete sociale, ku i shihet krejtësisht gjoksi.
SPAL shokon Milanin (VIDEO) SPAL ka kaluar në avantazh ndaj Milanit në "San Siro". Ai që ka shënuar është Andrea Petagna në minutën e 13'. N
Pa reçipeta dhe joshëse, missi nga Kosova suprizon fansat (FOTO LAJM) Ish-miss Kosova, Agnesa Vuthaj është njëra ndër femrat më të komentuara të estradës për pamjen e saj të jashtme. Agne
Reçipetat i keni veshur gjithĂ« kohĂ«s gabim, mĂ«soni mĂ«nyrĂ«n e duhur NĂ« fakt, reçipetat janĂ« bĂ«rĂ« pĂ«r tĂ« qenĂ« tĂ« rehatshme dhe e gjithĂ« “magjia” e tyre qĂ«ndron nĂ« mĂ«nyrĂ«n e saktĂ« tĂ« veshjes
Doktorët japin alarmin për vajzat që flenë me reçipeta (FOTO LAJM) Flini me reçipeta? Atëherë ky lajm është për ju. Doktorët këshillojnë gjithnjë që kjo të mos ndodhë, por përmasat e rrez
Morena çmend fansat nga shtrati, e kuqe dhe pa reçipeta (FOTO LAJM) Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku është njëra nga femrat më të ndjekura në rrjete sociale. Meqë publikon imazhe d
Enca kënaq fansat, del nga shtrati me reçipeta të zeza (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia vijon të provokojë në rrjete sociale. Këtë herë ajo ka publikuar një foto nga shtrati ku shfaq
Aktorja publikon një foto pa reçipeta dhe një poezi domethënëse (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Monika Lubonja ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet nudo. Krahas fotos ajo ka
Ushtarja amerikane del me reçipeta, çmenden fansat nga Barbi i LuftĂ«s (FOTO LAJM) NjĂ« ushtare amerikane e njohur si ‘Barbi i LuftĂ«s’ Ă«shtĂ« bĂ«rĂ« yll nĂ« Instagram, pasi publikoi fotografi seksi. Rianna
Bleona noton pa reçipeta në Florida (FOTO LAJM) Këngëtarja Bleona Qereti ka shijuar një fundjavë të qetë në Miami të Floridas sëbashku me familjen e saj. Në videot e
Pasi u bë "ruse", Oriola Marashi del me reçipeta në mes të Parisit (FOTO LAJM) Modelja e njohur Oriola Marashi është një ndër femrat më të komentuara në mediat rozë dhe në rrjetet sociale. Oriola
Qirinj dhe petale trëndafili mbi krevat, Enca zbulon kush ia bëri surprizën (FOTO LAJM) Enca Haxhia festoi dje ditëlindjen e saj të 23-të ndërsa zgjodhi ta kalonte në Paris duke pushuar me mikeshat e saj.
Shiste reçipetat onlinë por u habit nga oferta që mori Në momentin kur shet në një aplikacion shoppingu një palë reçipeta të dorës së dytë, mendja të shkon si fillim tek një k
EMRAT/ Arrestohen tre sekserë për korrupsion në Universitetin e Elbasanit, në hetim 3 petagogë Një tjetër rast korrupsioni është zbuluar në Universitetin e ELbasanit "Aleksandër Xhuvani" ku si pasojë kanë rënë në pr
Françeska "çmend" ndjekësit me foton pa reçipeta, VIP-at e "ngacmojnë" Françeska Jaçe është një nga modelet më të ndjekura shqiptare në rrjetet sociale. Bukuroshja di gjithmonë se si të t