999 rezultate për

pesuar

Elon Musk humbet titullin e më të pasurit në botë, Tesla pëson rënie Krijuesi i "Tesla"-s, Elon Musk ka humbur titullin e tij si personi më i pasur në botë. Pas një rrëshqitje të fundit
Çfarë ndodhi mes Gattusos dhe Rrahmanit? (VIDEO) Trajneri i Napolit Ivan Gennaro Gattuso njihet për grintën e tij. Ashtu siç ka qenë kur luante vetë në fushën e lojës
Keni pasur te infektuar në familje por ju nuk jeni prekur? Brataj zbulon kush iu mbron Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, komentoi mutacionet që ka pësuar koronavirusi, si dhe rritjen e rasteve të r
Statistikat dëshmojnë formën e dobët të Realit pa Ramosin Real Madridi dje ka pësuar humbje befasuese nga Levante. "Los Blancos" u mposhtën në shtëpi nga skuadra e Enis Bardhi
Tragjike! Fëmija 9-vjeç bie nga lartësia, dërgohet me urgjencë drejt spitalit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Belsh. Sipas informacioneve të para mësohet se një fëmijë, i moshës rreth 9-vjecare
U transferua te Fenerbahce, paga e Ozil ka pësuar një ndryshim drastik Ozil ka pranuar që të ndërprej kontratën me Arsenalin duke refuzuar kështu një shumë të madhe parash vetëm që të largohe
Epidemiologu qetëson qytetarët: Nuk ka pse të frikësoheni nga varianti i ri i Covidit Epidemiologu, Ilir Alimehmeti, thotë se nuk ka asnjë arsye përse t’i trembemi mutacionit që ka pësuar koronavirusi i ri,
"Buzëqesh" Interi, Lukaku nuk ka pësuar dëmtim serioz Interi ka pranuar lajmin e mirë se sulmuesi Romelu Lukaku nuk është i lënduar, por skuadra italiane ndoshta do vendos ta
Këngëtari shqiptar për festivalin e Këngës: Ka pësuar mutacion! Këngëtari shqiptar Shpend Latifi ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku komenton përzgjedhjen e Anxhela Perist
Shifra të ulta të infektimeve në Shqipëri, 6 viktima në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë: 2210 testime, 550 të shëruar, 503 raste të reja dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit Minis
Legjenda e Man United quajti "budallallëk" golin e pësuar nga mesfusha, ja si i përgjigjet Berisha (VIDEO) Gjatë konferencës për shtyp, në prag të ndeshjes shumë të rëndësishme kundër Bjellorusisë, kapiteni i Kombëtares Etrit B
Roy Keane reagon ashpër për golin e pësuar nga Etrit Berisha nga mesi i fushës Ish-futbollisti i Manchester Unitedit, Roy Keane ka kritikuar ashpër portierin e Shqipërisë, Etrit Berisha pasi ky i fun
Fjalët e Etrit Berishës pasi pësoi gol nga mesi i fushës Kapiteni i Kombëtares, Etrit Berisha, foli menjëherë pas triumfit 3-1 ndaj Kazakistanit, ku më së shumti u ndal te goli
Pacienti me koronavirus ndërron jetë në tualetin e spitalit, tronditet Italia (VIDEO) Italia është tronditur nga disa pamje që po qarkullojnë në media, ku shfaqet një burrë i moshuar i infektuar me koronavi
Rreshtimi i pakuptimë i Arsenalit sjell edhe kritikat, 7 lojtarë përpara portës për 2 sulmuesit e Aston Vilës Arsenali pësoi një humbje turpëruese në shtëpinë e vet ndaj Aston Villës edhe pse ishte dukshëm favorite në letër. T
Thellohet kriza te Torino, humbet edhe Belottin Vazhdojnë problemet te Torino. Klubi granata, që momentalisht renditet në vendin e 19 në renditje ka humbur shërbimet e
"Mbret" i Europës, ja kur e ka pësuar Bayern Munchen humbjen e fundit në Champions Bayern Munchen fitoi pasditen e sotme në fushën ruse ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultatin 1-2, duke treguar pse ësht
Grabitësit i hyjnë në shtëpi Luca Tonit, brenda ishin edhe fëmijët e ish-sulmuesit Mbrëmjen e të enjtes në Montale, në zonën e Modenas vila e Luca Tonit, ish-futbollistit të Bayern Munich dhe Juventus, ë
Si ta kuptoni kur dikush ka pësuar një goditje në tru? Veprim që do i shpëtojë jetën Shumë sëmundje shfaqin shenja paralajmëruese, ashtu si shumë të tjera na gjejnë të papërgatitur dhe mund të rezultojnë f
Olta Boka ka pësuar një ndryshim pas shtatzënisë: Çfarë po ndodh me mua? (FOTO LAJM) Pak muaj më parë, këngëtarja e njohur Olta Boka dhe partneri i saj Ivi Rrokaj u bënë prindër për herë të parë. Dyshja po