999 rezultate për

pesten

Mori ç’deshi në katër shtëpi, në të pestën e pëson keq 32-vjeçari Njoftimi i plotë i policisë: Vijon puna për parandalimin e vjedhjeve të banesave, zbardhjen e atyre të ndodhura më pa
Holanda fiton për të pestën herë Eurovisionin, si u rendit Shqipëria Holanda ka fituar Eurovisionin sonte ku këngëtari Duncan Laurence ka marrë kryesimin prej votave të publikut, ndërkohë q
Rekord në Bundesliga, ky lojtarë firmos për të pestën herë me Werder Bremen Në Bundesliga është shkruajtur një rekord i veçantë pasi për herë të pestë një lojtarë ka nënshkruar me klubin e Werder
Neymar: Messi do të fitojë për të pestën herë "Topin e Artë". Pas tri ditëve pushim të lejuara nga trajneri Luis Enrique, sulmuesi i Barcelonës Neymar, foli për mediat katalanase për
Gëzim Topçiu thyen rekordin në Maliq, fitues për të pestën herë Për të pestën herë në mbajtjen e postit të kryebashkiakut të Maliqit është shpallur Gëzim Topçiu. Kandidati i ASHE-së u
Balotelli dhe tabuja Juve, Out për të pestën herë rradhazi Semafor i kuq për Mario Balotellin. Kur jemi një ditë para superndeshjes së "San Siro"-s Milan-Juventus sulmuesi kuqezi
Brazil 2014, 10 Kombëtaret e kualifikuara (FOTO LAJM) Fillon të marrë formë kuadri i 32 kombëtareve që do të marrin në Botërorin e ardhshëm "Brazil 2014". Dje kanë prerë bile
Punonjësit e Skënderajt protestuan për të pestën ditë Shënuan ditën e pestë që punonjësit e Administratës së komunës Skënderaj që protestojnë kundër arrestimeve të Sami Lusht