999 rezultate për

peskares

Zeman vazhdon me gjestet unikale, zbuloni ç'ka bërë së fundmi Peskara e Zdenek Zemanit sapo përfundoi sfidën e javës së 11-të në Serinë B italiane, përballë Empolit, dhe u mund me re
Memushaj dhe Pecara përballen në gjyq për 18 mijë euro Kolegji i Garancisë së Sportit ka marrë një kërkesë për Apel nga klubi i Peskarës kundër Federatës Italiane të Futbollit
Rei Manaj kryen vizitat mjekësore te Peskara, u huazua nga Interi Rei Manaj mund të cilësohet një futbollist i Peskarës. Sulmuesi kuqezi ka kryer paraditen e sotme vizitat mjekësore dhe
Memushaj: De Biasi do të jepte dorëheqjen nëse unë ... Mesfushori i Kombëtares shqiptare të futbollit Ledian Memushaj ka sqaruar se De Biazi mund të jepte dorëheqjen nëse FSHF
Kombëtarja tjetër goditje, shtohet një munges Ledian Memushaj do të jetë një tjetër mungesë në skuadrën e kuqezinjve të Kombëtares për ndeshjet e radhës në eliminator