999 rezultate për

peskara

Memushaj dhe Pecara përballen në gjyq për 18 mijë euro Kolegji i Garancisë së Sportit ka marrë një kërkesë për Apel nga klubi i Peskarës kundër Federatës Italiane të Futbollit
Manaj “divorcohet” nga Peskara, ndërron skuadër gjatë muajit janar Rei Manaj nuk do të jetë pjesë e Peskarës në pjesën e dytë të këtij sezoni në Serinë A. Lajmi jepet nga e përditshmja sp
Rei Manaj kërcënon Interin Rei Manaj mund të mos festojë nëse shënon gol ndaj Interit të tij, siç ka deklaruar pak kohë më parë, por padyshim që do
Ja çfarë thotë Gashi për zërat te Peskara Në një intervistë të dhënë për median zvicerane “blick.ch”, Shkëlzen Gashi përgënjeshtron zërat për një rikthim të munds
Rei Manaj kryen vizitat mjekësore te Peskara, u huazua nga Interi Rei Manaj mund të cilësohet një futbollist i Peskarës. Sulmuesi kuqezi ka kryer paraditen e sotme vizitat mjekësore dhe
Manaj në Gjermani apo në Spanjë? Klubi i Serisë A përmbys ofertat Sulmuesi kuqezi Rei Manaj mesa duket do të qëndrojë në Serinë A. Pak orë pas publikimit të lajmit nga gazeta më e madhe
Ja sa kërkon mbrojtësi shqiptar nga Peskara Rroga është pengesa e vetme që mban larg Arlind Ajetin nga firma me skuadrën e Peskarës. Futbollisti është i bindur nga
Çani: Me mua Shqipëria më e fortë Edgar Çani do të luajë për herë të parë me ekipin tonë përfaqësues. Sulmuesi shqiptar i rritur në Itali (ka ikur 11 muaj