999 rezultate për

peshqve

Ministria ende nuk është e aftë të gjejë arsyen e ngordhjes së peshqve Ministria e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, pas pranimit të mostrave të ujit nga vendi i ngjarjes nga inspektorati
Kujdes, mos hani peshk nga lumi i Mirushës Për shkak të ngordhjes së pazakontë të peshqve në lumin Mirusha, apelohet tek të gjithë peshkatarët dhe banorët që jetoj
Blindohet vendi, pritet kapja e "peshqve të mëdhenj" Krimet e Rënda janë hedhur në aksion për të goditur një grup trafikantësh droge në Shqipëri. Nga raportimet e para m
Donald Lu humb durimin: Ju dhamë çfarë deshët, shqiptarët duan rezultate konkrete (FOTOLAJM) Në nëntor të vitit të kaluar ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu u shpreh se janari do jetë viti i kapjes së “peshq
Lu tjetër mesazh të fortë: Gangsterët të futen në burg, futjuni punës! Pas deklaratave të pak ditëve më parë për familjet mafioze dhe klanet e krimit në Shqipëri, ambasadori i Shteteve të Bas
75% e peshqve në ujërat e ëmbla në Shqipëri po kërcohen nga HEC-et Rreth 75% e peshqve në ujërat e ëmbla të Shqipërisë janë të kërcënuar nga ndërtimi i HEC-eve të vogla përgjatë lumenjve
Ngordhin qindra kuintalë peshk në rezervuarin në Cërrik, shkaku mbetet mister Një katastrofë mjedisore ka përfshirë rezervuarin e Xibrakës të njohur si “Gjoli i Mukjes” në Cërrik. Qindra kuintal
Llojet e peshkut që nuk duhen konsumuar gjatë shtatëzanisë Së fundmi, Administrata Amerikane për Administrimin e Barnave (FDA) dhe Agjencia Amerikane e Mbrojtjes së Mjedisit (EPA)
Lu: SHBA ka kërkuar arrestimin e peshqve të mëdhenj, Balili ka mbështetjen e shtetit Ambasadori Donald Lu ka dhënë sot një deklaratë të fortë, kjo me theks të veçantë në rastin e Klement Balilit. Sipas
Donald Lu: Po bashkëpunojmë me autoritetet për kapjen e "peshqve të mëdhenj" (VIDEO) Ambasadori i SHBA-ve në Shqipëri Donald Lu zhvilloi një komunikim Live nëpërmjet Facebook-ut me qytetarët shqiptar duke
Të pushtuar nga mbretëria e peshqve, çdo gjë brënda hotelit Të gjithë personat që nuk kanë frikë të qëndrojnë në ambiente të mbyllura dhe kanë dëshirë që të shohin pafund botën nën
EULEX- vazhdon gjuetinë e "peshqve të mëdhenj" Vendimi i Gjykatës Kushtetuese të Kosovës për heqjen e imunitetit të deputetëve ka motivuar Misionin e Bashkimit Evropia
EULEX paraljmëron arrestime të “peshqve të mëdhenj” Në Fund të shtatorit dhe fillim të tetorit të këtij viti pritet të ndodhin disa arrestime të “peshqve të mëdhenj”. Këto
EULEX: S'kemi paralajmeruar arrestimin e "peshqve te medhenj" Kryeprokurori i misionit EULEX, Theo Jakobs mohon të ketë thënë se në pranverë pritet arre