999 rezultate për

peshqir

Xhemi Shehu del me peshqir në rrugë dhe bën komentin epik Xhemi Shehu prej kohësh është kthyer në një personazh shumë të komentuar. Edhe pse shpeshherë zhduket nga rrjetet soc
Femra të (zh)veshura me peshqir, ky është trendi i fundit i VIP-eve shqiptare Tashmë prej kohësh VIP-at duket sikur kanë marrë në duar edhe dinastinë e modës dhe janë ata që vendosin për trendet e f
Po rrezikojmë shumë! Sa shpesh duhen larë peshqirët? Peshqirët janë normalisht një pjesë kyçe e rutinës higjienikë, por, sipas një eksperti, ata mund të shkaktojnë më shumë
Skandal seksual, gruaja kap "mat" yllin e kombëtares me prostitutën (VIDEO) Ylli i Spartak Moscow, Denis Glushakov, 31-vjeçar, po relaksohej në dhomën e avullit përpara një ndeshje të madhe, kur b
Tërboi rrjetin vetëm me peshqir, Getoari i nxjerr sekretin Marinës Tashmë prej ditësh, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u shfaqën duke pushuar në Kubë. Ama Marina ndryshe nga seriozite
Guxon Marina Vjollca, shfaqet vetëm me peshqir në Kubë (FOTO LAJM) Tashmë prej ditësh, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë duke pushuar në Kubë. Ama ajo ndryshë nga serioziteti i koh
Sa shpesh duhet larë peshqiri i trupit Peshqiri që përdoni pas dushit është më i pisët nga sa mendoni. Në momentin që e përdorni, ai kthehet në një burim ba
Mos përdorni peshqir kur lani fytyrën Janë të shumta gabimet që bëhen në përditshmërinë tonë, teksa kujdesemi për fytyrën. Por sipas dermatologëve një ndër
Mos përdorni peshqir kur lani fytyrën Janë të shumta gabimet që bëhen në përditshmërinë tonë, teksa kujdesemi për fytyrën. Por sipas dermatologëve një ndër
Ndaloni ashpërsimin e peshqirëve me këto truke të lehta Larja e peshqirëve në dukje është një proces shumë i thjeshtë! Nëse mendoni se kujdesi ndaj tyre përfshin vetëm një proc
Klaudia Pepa shfaqet vetëm me peshqir! (FOTO LAJM) Klaudia Pepa di si të provokojë me anë të fotove dhe videove të ndryshme që publikon në rrjetet sociale. Së fundmi ajo k
Kështu nis mëngjesi për Roza Latin (VIDEO) Është e njohur për stili e saj pin-up, por edhe për natyrën çapkëne. Roza Lati këtë mëngjes duket se e ka nisur me humor
Si të ndaloni ashpërsimin e peshqirëve me këto truke të lehta Larja e peshqirëve në dukje është një proces shumë i thjeshtë! Nëse mendoni se kujdesi ndaj tyre përfshin vetëm një proc
“Lufta” epike mes lakuriqit të natës dhe irlandezit bëhet hit në internet (VIDEO) Një irlandez që mundohej të largonte një lakuriq nate nga shtëpia e tij është bërë i njohur në të gjitha rrjetet sociale
Ndëshkimet e rënda për ata që vjedhin peshqirin në hotel Ndoshta ju ka ndodhur të shkoni në vendin fqinj, Italinë e bukur dhe të keni qëndruar disa ditë atje në hotel. Por
Për herë të parë këngëtarja shqiptare bën foto nudo (FOTO LAJM) Një nga këngëtaret shqiptare të njohura botërisht e cila po korr një sukses të jashtëzakonshëm moemntalisht, ka tronditu
Sa shpesh duhet t’i ndërroni peshqirët Peshqirët janë faktor shumë të rëndësishëm për zhvillimin dhe rritjen e baktereve dhe kërpudhave. Në ta mund të mbl
Ja sa herë mund ta përdorni peshqirin e dushit para se ta futni në lavatriçe Për shumë njerëz, mjafton që peshqiri i dushit të ndërrohet çdo një javë. Pas një dushi me ujë të nxehtë, ju e ndjeni ve
Receta që do ju ndihmojë të largoni rrudhat brenda një jave Të gjithë femrat, shqetësim kryesor kanë pamjen fizike dhe sidomos fytyrën, rrudhat. Sapo femrat shohin një të tillë
I burgosuri në SHBA përpiqet të mbysë gardianin me peshqir (VIDEO) Një i burgosur në Florida sulmoi një gardian dhe u përpoq që ta mbyste me një peshqir, por ndërhyrja e të dënuarve të tj