999 rezultate për

peshonte

Çanta i peshonte 150 mijë paund, "bosi" nga Mati e pëson në Rinas Parandalohet dhe goditet një tjetër rast i mosdeklarimit të të hollave në Rinas duke u preceduar penalisht poseduesi i t
Arrestohet kleriku i ISIS që peshonte plot 250 kg, si u transportua në burg (FOTO LAJM) Ekipi i forcave Irakiane shënoi së fundmi një kapje "të madhe" në qytetin e Mosulit, kur arrestuan një klerik të shëndos
Ç'aktivizohet bomba e Luftës së Dytë Botërore, peshonte 250 kg Një njësi speciale e policisë sllovene ka çaktivizuar një bombë të pashpërthyer të Luftës së Dytë Botërore që u zbulua j
Gruaja indiane shtang mjekët: Lind fëmijë në moshën 75-vjeçare Një histori e habitshme vjen nga India ku një grua 75-vjeçare ka lindur një vajzë e cila peshonte vetëm 600 gram. Gru
REKORD/ Lind fëmija 6 kg Nëpërmjet një ndërhyrjeje çezariane, një nënë nga Teksas i Amerikës ka sjellë në jetë një vogëlush që peshonte plot 6 ki
Nëna thyen rekordin, lind fëmijën 6 kilogramë (FOTO LAJM) Nëpërmjet një ndërhyrjeje çezariane, një nënë nga Teksas i Amerikës ka sjellë në jetë një vogëlush që peshonte plot 6 ki
Nga 300 kg shkoi 112 kg, por gruaja më e rëndë në botë shton përsëri në peshë (FOTO LAJM) Një grua obeze që kishte humbur plotë 194kg përsëri u është kthyer shprehive të këqija dhe ka shtuar 19kg. Pauline Po
Shndërrimi frymëzues i 39-vjeçarit lë pa fjalë rrjetin (FOTO LAJM) Babi i tre fëmijëve ka shfaqur ndryshimet e tij fizike, pasi hoqi dorë nga disa ushqime dhe birra, duke iu nënshtruar gj
Peshimet zyrtare, Tyson Fury 18 kg më i rëndë së Wilder para duelit Pak orë para duelit të peshës së rëndë mes kampionit të botës në peshën e rëndë Deontay Wilder (mban titullin e kategori
Peshonte 130 kg, ndryshimi drastik pasi pagoi 18 mijë dollar Ndryshimet drastike në peshë janë bërë shpesh frymëzim në rrjet. Rachael Heffner nga Indianapolis, SHBA, peshonte 130
Kujt i kujtohet? Ky ishte peshku i rrallë që peshonte 2 ton Një gjë e rrallë ka ndodhur në Paqësor pak kohë më parë pasi një peshkatar rus ka kapur një peshk me madhësi të mahnit
Kapet peshku më i madh në histori, shokët thyejnë rekordin (FOTO LAJM) Një grup shokësh kanë peshkuar atë që besohet të jetë peshku më i madh ndonjëherë blu i kapur në Australi. Skipper Ed
Lind foshnja sa një stilolaps, sfidon shanset e mbijetëses (FOTO LAJM) Një vajzë e vogël që ka lindur para kohe peshonte vetëm 592 gramë, dhe sfidoi shanset e mbijetesës. Foshnja Mila lind
Thyhet rekordi, lind foshnja që peshon rreth 12 kilogramë (FOTO LAJM) Një nënë braziliane kaloi 8 ditë në spital pas lindjes së një fëmije që peshonte rreth 12 kilogramë. Mjekët në Spital
Gjendet e ngordhur breshka e rrallë që peshonte 700 kilogramë (VIDEO) Një breshkë gjigante është transportuar me buldozer në një kamion, pasi ujërat e nxorën në breg të detit spanjoll të ngo
Ndahet nga jeta gruaja që peshonte 500kg (VIDEO) Eman Ahmed Abd El Aty nga Aleksandria e Egjiptit, që konsiderohej si gruaja me peshën më të madhe ndonjëherë, është ndar
Gruaja që peshonte rreth 500 kg vdiq sot Gruaja më e rëndë në botë që peshonte rreth gjysmë toni vdiq sot në moshën 37 vjeç për shkak të problemeve shëndetësore
16 mjekë angazhohen për të lindur një foshnje (FOTO LAJM) Ekspertët e mjekësisë nëpër provincën Hunan të Kinës u mblodhën për të ndihmuar një nënë, që të sillte në jetën fëmijën
Lind foshnja më e shëndosh në botë, ja sa peshon (FOTO LAJM) Në një spital të Australisë ka lindur fëmija më i madh në historinë e njerzimit, ai peshonte 18 kg. Ngjarja ka ndodhur n
Peshonte 400 kg, e nxjerrin me vinç nga dritarja (VIDEO) Marie Bowman për shkak të përmasave të saj fizike është dashur që të nxirret nga dritarja e banesës së saj në Harlem të