999 rezultate për

peshon

E gjithë masa e koronavirusit që infektoi 53 milionë njerëz peshon sa një lugë çaji Nëse do të mblidhej, do të zinte vetëm një lugë çaji i gjithë koronavirusi që po infekton njerëzit anë e mbanë botës.
E reja nga Vlora peshon plot 380 kg, e vetmja gjë që kërkon është mjeti i identifikimit Ajo është vetëm 37 vjeçe dhe peshon plot 380 kg kg. Blerina Rapushi vuan nga sëmundja e elefantizmit. Ajo kërkon ndihmë
Çanta i peshonte 150 mijë paund, "bosi" nga Mati e pëson në Rinas Parandalohet dhe goditet një tjetër rast i mosdeklarimit të të hollave në Rinas duke u preceduar penalisht poseduesi i t
Kallamari gjigand del në breg, nuk do ta besoni sa peshon (FOTO LAJM) Një kallamar gjigand ka shokuar pushuesit në plazhin e Britannia Bay në Afrikën e Jugut për shkak të dimensioneve të tij
Diamanti i dytë më i madh në botë prej 1.758 karat, peshon 350 gramë Diamanti gjigant Sewolo, i dyti për nga madhësia në botë, do të thyhet në Antverpen ku kompania HB prej tij do të prodho
Arrestohet kleriku i ISIS që peshonte plot 250 kg, si u transportua në burg (FOTO LAJM) Ekipi i forcave Irakiane shënoi së fundmi një kapje "të madhe" në qytetin e Mosulit, kur arrestuan një klerik të shëndos
Ç'aktivizohet bomba e Luftës së Dytë Botërore, peshonte 250 kg Një njësi speciale e policisë sllovene ka çaktivizuar një bombë të pashpërthyer të Luftës së Dytë Botërore që u zbulua j
Gruaja indiane shtang mjekët: Lind fëmijë në moshën 75-vjeçare Një histori e habitshme vjen nga India ku një grua 75-vjeçare ka lindur një vajzë e cila peshonte vetëm 600 gram. Gru
Shkuan me pushime por gruas i ndodh e papritura: Lind 3 muaj para dhe foshnja peshon vetëm 700 gram (FOTO LAJM) Një çifti britanik nuk i kanë shkuar pushimet në SHBA ashtu sikurse i kishin parashikuar. Bëhet fjalë për çiftin Loui
Kapet peshku monstruoz që peshon plot 72 kg Jeff Wright kaloi thuajse gjysmën e ditës së dielë për të mbështjellë një lloj peshku monstruoz të quajtur mahi mahi, që
REKORD/ Lind fëmija 6 kg Nëpërmjet një ndërhyrjeje çezariane, një nënë nga Teksas i Amerikës ka sjellë në jetë një vogëlush që peshonte plot 6 ki
Nëna thyen rekordin, lind fëmijën 6 kilogramë (FOTO LAJM) Nëpërmjet një ndërhyrjeje çezariane, një nënë nga Teksas i Amerikës ka sjellë në jetë një vogëlush që peshonte plot 6 ki
Nga 300 kg shkoi 112 kg, por gruaja më e rëndë në botë shton përsëri në peshë (FOTO LAJM) Një grua obeze që kishte humbur plotë 194kg përsëri u është kthyer shprehive të këqija dhe ka shtuar 19kg. Pauline Po
Ky është gjarpri më i madh në histori i kapur nga njerëzit (FOTO LAJM) Në 2016-ën, punimet për ndërtimin e një godine në shtetin brazilian të Paras, nxorën në sipërfaqe ndoshta zvarranikun më
Gjoksi i saj peshon rreth 10 kg, por nuk do ta zvogëlojë kurrë (FOTO LAJM) Seksbomba amerikane, Lindsey Pelas, thotë se kurrë nuk do t’i zvogëlojë gjinjtë e saj të mëdhenj e natyralë, që peshojnë
Lind foshnja më e vogël në botë, peshon vetëm 268 gr Djali më i vogël në botë i mbijetuar i lindur ndonjëherë në Japoni është lejuar të kthehet shtëpi pas një qëndrimi të gj
Shndërrimi frymëzues i 39-vjeçarit lë pa fjalë rrjetin (FOTO LAJM) Babi i tre fëmijëve ka shfaqur ndryshimet e tij fizike, pasi hoqi dorë nga disa ushqime dhe birra, duke iu nënshtruar gj
Një bishë e vërtetë, sa peshon sot Gjyste Vulaj (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj ishte e ftuar pasditen e sotme në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të prom
Sane barazpeshon rezultatit për Manchester City (VIDEO) Nuk kanë të mbaruar golat në sfidën Shalke 04 vs City. Tashmë është rradha e City të barazojë rezultatin me Lory San
Peshimet zyrtare, Tyson Fury 18 kg më i rëndë së Wilder para duelit Pak orë para duelit të peshës së rëndë mes kampionit të botës në peshën e rëndë Deontay Wilder (mban titullin e kategori