999 rezultate për

peshkun

Duhet ngrënë apo jo lëkura e peshkut? Shkenca flet A duhet ngrënë lëkura e peshkut? Mësojeni njëherë e mirë. 1 Në rastin e peshkut kur ne i lyejmë me miell dhe i sku
Ky po që është një peshk i madh (FOTO LAJM) Josh Roberts arriti të kapte një peshk me të vërtetë të madh, plotë 146 kilogramë, duke e mbyllur ditën me një fund teje
Rrjeta e Vettingut gati për “peshkun” e tretë, një gjykatës tjetër gati të kalojë në sitë Gjyqtari i Gjykatës së Apelit Durrës, Besim Trezhnjeva do të jetë gjykatësi i tretë që do të kalojë në Vetting. Në d
Sos peshku për makarona Përbërësit vaj vegjetal 1 gotë Krem 1 kozerev peshku ton 1 miser i konzervuar ose i ngire i zier kripë
Njihuni me SoFin, peshkun e butë robot (VIDEO) MIT CSAIL ka zhvilluar një peshk të butë robot për të notuar mes peshqve të vërtetë në shkëmbinj nënujorë të koraleve dh
Kap peshkun "përbindësh", gruaja shokon pushuesit (FOTO LAJM) Një grua 68-vjeçare ka kapur një peshk gjigant i cili peshonte rreth 62 kilogramë ndërsa doli për peshkim së bashku me d
Ministria e Brendshme i përgjigjet PD-së për "peshkun e madh" të kokainës Ministria e Brendshme ka reaguar pas akuzave te PD-se, lidhur me kapjen e sasise se kokaines kolumbiane, per te cilen th
Dorëzohet Blerina Bombaj: Unë e futa peshkun në menu, por e hoqën Blerina Bombaj u vu në qendër të kritikave këto kohë në media dhe rrjete sociale, për shkak të hartimit të menusë në çer
Shokohet peshkatari, kap peshkun "dragua" me katër brirë (FOTO LAJM) Një peshk me brirë u kap në rajonin Omsk të Siberisë. Peshkatari Alexey, 25 vjeç, zuri dy peshq nga lumi vjeshtën e k
Shokohen peshkatarët, rrjetat kapin peshkun 150 kilogramë (FOTO LAJM) Dy peshkatarë të guximshëm kanë kapur një peshk gjigant në ujërat e lumit të Sidneit. Fotot tregojnë burrat me peshku
Krokodili shqyen peshkun gjigant në bregun e plazhit (VIDEO) Shëtitësit e një plazhi në Queensland të Australisë, mbetën të habitur kur panë një krokodil, teksa shqyente një peshk t
Shkeli peshkun me këmbë, reagimi i kinezit ju shkrin së qeshuri Një punëtor kinez është filmuar duke rregulluar një problem elektrik në një market në Manhatan, me këpucët mbi peshqit q
Vettingu kap peshkun e parë, është "cironkë" Vettingu po hedh hapat e para, ndërsa ka filluar në heshtje edhe verifikimi i gjykatësve dhe prokurorëve, proces nga i c
Edi nga Saranda kap me grep super peshkun në jon (VIDEO) Edi, një i apasionuar pas peshkimit ka kapur një peshk të madh gjatë dites së djeshme në ujërat e detit jon. Pëshku ë
Troftë deti me aroma Përbërësit 800 gr troftë deti fleta 3 lugë majdanoz 1 thelbë hudhër 2 lugë Rigon 1 lëng limoni 150 ml
Vendosën tiganin në zjarr akoma pa kapur peshkun, Italia del bllof me pronotimin e hotelit TV2 nga Danimarka zbulon se Ialia kishte rezervuar një hotelnë Rusi, para se të zhvillohej ndeshja e dytë me Suedinë.
Pasojat e ndotjes së ujërave, shihni si ka përfunduar ky peshk (FOTO LAJM) Një burrë që po peshkonte në një lumë kanadez, gjeti një peshk që po rritej rreth një unaze plastike ndërsa ndau fotot n
Peshku i rrezikshëm i hidhet në fyt, 28-vjeçari rrezikon jetën (FOTO LAJM) Një peshkatar pothuajse vdiq pasi një peshk Dover Sole iu hodh në fytin e tij. 28 vjeçari ishte në rrezik për jetën p
"Shokohen" peshkatarët, foka u merr peshkun nga kallami (FOTO & VIDEO) Disa pamje mjaft interesante janë postuar nga një peshkatar, i cili u has me një situatë të pazakontë ndërsa po zinte pe
E rrallë, peshkatari kap peshkun që peshon 1.2 ton (FOTO LAJM) Një gjë e rrallë ka ndodhur në Paqësor pasi një peshkatar rus ka kapur një peshk me madhësi të mahnitshme. Preshku ë