999 rezultate për

peshkon

Ramos gjithnjë e më larg, Reali "peshkon" në Bragë Me Sergio Ramos i cili duket se e ka ndarë mëndjen për tu larguar nga Reali, drejtuesit madrilenë janë hedhur në sulm pë
Guardiola "peshkon" mirë te Bayerni, interesohet jo vetëm për Alaban Pep Guardiola është i fiksuar pas futbollistëve të Bayern Munich. Pas David Alabas i cili është në skadencë kontrate dhe
Mourinho kërkon përforcime në mbrojtje, "peshkon" te Reali Menaxheri i Tottenham Hotspur, Jose Mourinho, po kërkon transferimin e mbrojtësit të Real Madrid, Eder Militao. Portu
Ka nevojë për përforcime në mbrojtje dhe sulm, Tottenham "peshkon" te Juve dhe Inter Tottenham Hotspur kërkon të përforcojë mesfushën dhe repartin e mbrojtjes. Objektivat kryesor të ekipit nga Londra, t
Interi "peshkon" në Brazil, synohet talenti i Santosit Teksa Conte kërkon lojtarë me eksperiencë për Interin për sezonin e ri, drejtuesit nuk kanë lënë pas dore edhe interesim
La Gazzetta Dello Sport: Kur Tare peshkon në Shqipëri dhe Kosovë Vedat Muriqi do të bëhet futbollisti shqiptar i radhës i cili i bashkohet në vitet e fundit skuadrës së Lacios në Serinë
Alaba mision i pamundur, Interi "peshkon" yllin e Chelsea Anësori brazilian, Emerson Palmeiri, për të tretën javë radhazi ka përfunduar në tribunë, pasi trajneri i Chelseat, Fran
EMRI/ E goditi rrufeja teksa peshkonte, gjendet i pajetë 46 vjeçari Një 46 vjeçar është gjendur i pajetë në Lagunën e Karavastas. Mësohet se viktima është Agim Shkoza, banues në Divjakë
Inter peshkon në Angli, 60 ka gati 60 milon euro për dy yje Pas interesimit të shfaqur kohët e fundit ndaj mesfushorit gjerman Ilkay Gundogan, skuadra e Interit po mendon të sjellë
Interesa marramendëse, si i "peshkonte" viktimat grupi i fajdexhinjve të Shkodrës (FOTO LAJM) Grupi i fajdexhinjve të Shkodër të arrestuar sot nga policia ishin kthyer në një problem të mprehtë për zonën prej vites
Barcelona peshkon tek Atletico Madrid, gati 110 milion për mesfushorin Barcelona ka futur në “shënjestër” një lojtar të Atletico Madrid. Fjala është për Saul Niguez. Sipas “Tuttosport”, e cil
Shkoi të peshkonte, por në grep i ra krijesa e çuditshme Riahn Brewington kishte dalë si zakonisht për peshkim me një kallam të vogël në Wilmington të Karolinës të Veriut. Po
Bayern Munich “peshkon” në Spanjë, kërkon dy talente Bayer Munich e ka nisur mjaft dobët këtë sezon kampionatin gjerman teksa rënditet në vëndin e dytë me 7 pikë pas Borusia
Si në filma peshkatari shpëton foshnjën në mes të detit: Mendova se ishte kukull Një peshkatar nga Zelanda e Re po peshkonte në plazhin Matata në Ishullin e Veriut kur vuri re një kukull porcelani që n
Milani "peshkon" te Chelsea, gati të marrë mesfushorin në janar Mediat italiane raportojnë se klubi i Milanit, ka një objektiv që po e gjurmon që tani për në merkaton e Janarit. Bëh
Juventus me dhimbje koke, ‘peshkon’ një super ekip Manchester United ka rënë grup me Juventusin. Ata bëjnë pjesë në grupi H.
Gjuante peshk me pushkë uji, 35-vjeçari ‘peshkon’ veten te “Rana e Hedhun” Një peshkatar amator, në vend të gjuante peshk me pushkë uji, ka “peshkuar” veten. Burime të Policisë vendore ët Lezh
Po peshkonte në Erzen, ndërron jetë peshkatari Një person ka gjetur vdekjen, teksa ka qenë duke peshkuar në ujërat e lumit Erzen në zonën e Shijakut. Mësohet se viktim
Tragjedi në Tiranë, i riu mbytet në lumë teksa peshkonte Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë pasi një djalë i ri është mbytur në lumin e Brarit. Më datë 25
Roma "peshkon" tek Milani, kërkon "ylli" e skuadrës Klubi i Romës në këtë merkato vere po kërkon disa përforcime të reja për skuadrën. Së fundmi objektivi i tyre është