999 rezultate për

peshkatarit

Rrëfimi i Bamir Topit: Darka e fshehtë Berisha-Nano tek Ura e Peshkatarit Ish-Presidenti i Republikës Barmi Topi ka hedhur në letër kujtimet e tij për ngjarjet më të rendësishme nga fillimi i vi
Gjendet pas 12 ditësh trupi i peshkatarit të mbytur në lumin Drin Gjendet pas 12 ditësh trupi i peshkatarit të mbytur në lumin Drin. 54-vjeçarit Agim Zeqja është gjetur rreth 300 met
Gjendet pas 5 ditësh trupi i pajetë i peshkatarit në Pogradec PAs 5 ditëve raportohet se është gjetur trupi i pajetë i peshkatarit, Gëzim Seitallarit që u mbyt në liqenin e Pogradeci
Temperaturat e acarta pengojnë kërkimet për trupin e peshkatarit në Pogradec Moti i keq dhe temperaturat e acarta e kanë bërë thuajse të pamundur zhytjen e palombarëve në ujërat e ftohta të liqenit
Gjendet trupi i pajetë i peshkatarit në Pogradec (FOTO LAJM) Me rifillimin e kërkimeve mëngjesin e kësaj të hëne, polumbarët arritën të gjenin trupin e pajetë të peshkatarit tjetër
Temperatura ekstrem e ujit ndërpret operacioni për nxjerrjen e trupit të peshkatarit Në Pogradec u ndërpre përkohësisht operacioni për kërkimin dhe nxjerrjen e trupit të peshkatarit e mbytur dje në rezervu
Nis operacioni për nxjerrjen e peshkatarit të mbytur në Pogradec Ka nisur në Pogradec operacioni për nxjerrjen e trupit të peshkatarit tjetër që u mbyt dje në rezervuarin e Bradomirës.
Fati tragjik i peshkatarit që shënon rastin e parë të këtij lloji! Një i ri britanik ka gjetur vdekjen pasi u kafshua nga një gjarpër detar teksa ishte në një varkë peshkimi. 23 vjeçar
Peshku i rrallë përfundon në rrjetat e peshkatarëve në Vlorë (VIDEO Një peshk i rrallë është kapur nga peshkatarët në Vlorë. Ai quhet Ruveto ose siç e njohin ndryshe peshku "gjalp".
Julian Sinanajt rrëfen krimin: Si ja futa plumbin kokës peshkatarit Gjykata e Apelit e Krimeve të Rënda ka dënuar sot me 30 vjet burg Julian Sinanajn, protagonistin e “bandës së tritolit”.
Trupi i 29-vjeçarit të mbytur kapet nga rrjeta e peshkatarit në Sarandë Mëngjesin e ditës së sotme është gjetur i mbytur në det një 29 vjeçar. Nga informacionet paraprake bëhet e ditur se
Vrasja e peshkatarit në Vlorë, ja kush janë ekzekutorët Policia e Shtetit ka zbardhur emrat e dy shtetasve të cilët thuhet se në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë kryer ekzekut
Gjendet trupi i peshkatarit të mbytur në Shkumbin Policia e Elbasanit ka njoftuar se ka gjetur trupin e pajetë të personit që u mbyt sot në lumin Shkumbin. Sipas polic
Gjendet pas 8 ditësh trupi i peshkatarit në Butrint Pas tetë ditësh, polumbarët e Forcave Detare kanë gjetur trupin e pajetë të Edmond Shahinit, personit që u mbyt në Butri
Gjendet trupi i peshkatarit të zhdukur në Velipojë Në orët e para të ditës është gjetur trupi i peshkatarit, i cili u mbyt dje në Velipojë. Ai është Altin Lleshaj, 34 vjeç
Gjendet trupi i peshkatarit të mbytur 1 ditë më parë në Lezhë Gjendet trupi i pajetë i peshkatarit të mbytur dje në Kune të Lezhës. Sipas burimeve policore mësohet se trupi i shtetas
Gjendet trupi i peshkatarit të mbytur në Bunë Pas apelit të familjarëve për gjetjen e trupit të 52-vjeçarit, polumbarët pasi rinisën kërkimet sot kanë gjetur trupin e
Gjendet varka e dy peshkatarëve, vijojnë kërkimet për 52 vjeçarin Polumbarët kanë arritur të gjejnë varkën e dy peshkatarëve që u përmbys mbrëmjen e djeshme në lumin Buna. Duke iu referu
Sinanaj filmoi edhe vrasjen e Sokol Veizit Videoja e vrasjes së peshkatarit, Sokol Veizi nga vrasësi Julian Sinanaj është shumë e qartë për grupin hetimor, për sa
Dyshimet e nënës së peshkatarit: Ma vranë djalin për një apartament Nëna e Sokol Veizit, peshkatarit të vrarë më 25 gusht të vitit 2012 në Orikum nga Julian Sinani tregon motivin e mundshë