999 rezultate për

peshkaqen

Të notosh përkrah një peshkaqeni të bardhë (FOTO-LAJM) 27-vjeçarja që shihni në fot nuk ka frikë të notojë përkrah një peshkaqeni të bardhë. Përmes kësa aventure Ocean Ramsey
Sulmohet nga peshkaqeni, vdes 47-vjeçari (VIDEO-FOTO) Një 47-vjeçar në Zelandën e Re ka humbur jetën pasi është sulmuar nga peshkaqeni. Ngjarja ka ndodhur në plazhin Muriwai
Tajvan, kapet peshkaqeni 1.5 tonësh Peshkatarët e Hsinkang, lokalitet në lindje të ishullit të Tajvanit kanë kapur një peshkaqen me një gjatësi 5.3 metra i
Peshkaqenët nxjerrin në breg balenën 47-tonëshe (FOTO-LAJM) Një balenë 15 metra e gjatë është nxjerrë në plazhin Muizenberg pranë Kejp Taun në Afrikën e Jugut nga peshkaqenët e bar
Murdoch dhe skandalet. Viti i tmerrshëm i “Peshkaqenit” Nga skandali i përgjimeve te largimi nga drejtimi i gazetave britanike, “peripecitë” e 81-vjeçarit në një nga vitet më t
Tmerrohet pasi në vend të peshkut, del peshkaqeni! (VIDEO) Babait të Sara Bram as që i kishte shkuar ndër mend se me kamerën e vet do të shënonte momentin kur vajza e tij nga uji
Mendon se ishte një fokë, ndiqet nga peshkaqeni Ishte në bordin e kanoes së vet Walter Szulc, por nuk e kishte kuptuar që po ndiqej nga një peshkaqen që e kishte marrë
Kallamari gjigant sulmohet nga peshkaqeni (VIDEO) Një kallamar me një gjatësi 3 metra është gjetur në ujërat e Australisë. Specia e veçantë kishte marrë plagë si pasojë e
Florence, peshkaqeni vegjetarian “The Sun” ka raportuar se në Birmingam të Anglisë jeton një peshkaqen tërësisht vegjetarian që quhet Florence. Florenc
Kapet peshkaqeni 8 tonë në Detin Arabik Mundohuni t'i tregoni dikujt se keni kapur një peshk 12 metra të gjatë, sa një balenë, zor se do t'ju besojnë. Por pikër
Peshkaqen edhe në liqen (VIDEO) Në Australi në një rezervuar të vogël janë gjetur disa peshkaqenë duke notuar të pa shqetësuar. Kjo ndodhi ngjalli çudi
Leonardo Di Caprio del në mbrojtje të peshkaqenëve Aktori i njohur Leonardo Di Caprio u ka bërë thirrje fansave të tij që të luftojnë për mbrojtjen e peshkaqenëve. Di Capr
Të bësh sërf me peshkaqenin në krah (VIDEO) Gjithkush e mendon fundjavën në udhëtim apo në plazh në këtë kohë por banorët e San Diogos në SHBA do u duhet ta mendoj
Australi, qeni kafshon peshkaqenin?! (VIDEO) Kjo video tregon momentin kur një qen sulmon një grup të peshkaqenësh, dhe madje zhytet nën ujë dhe i jep njërit një kaf
Peshkaqeni del nga uji dhe kalon mbi sërfistin (VIDEO) Një video amatore e regjistruar në ujërat e Floridas, në SHBA, tregon pamjet e një peshkaqeni që fluturon mbi kokën e nj
Fusha më e rrezikshme e golfit në botë (VIDEO) Nëse mendoni se golfi është sport i mërzitshëm, jeni mashtruar, dhe ja prova. Në klubin e golfit Carbrook në Queenslan