999 rezultate për

peshkaqen

Studim/ Peshkaqenët sulmojnë më shumë meshkujt sesa femrat Shkencëtarët janë surprizuar nga një studim i fundit referuar presë së peshkaqenëve, ku ata pëlqejnë më shumë meshkujt s
Nën shoqërinë e peshkaqenëve, ja lokali më i bukur në botë (FOTO LAJM) Një lokal nën ujor është perla e radhës në ishujt Maldive. E mbështjellë me xham të fortë, ky lokal na lejon të shohim p
Vajza që nuk ka frikë nga peshkaqenët (FOTO-LAJM) Për shumë njerëz të notosh me peshkaqenët duke mos pasur një rrjetë sigurie është një makth i vërtetë por për Lesley Roc
Peshkaqeni vret 63 vjeçaren në Australi (VIDEO LAJM) Një peshkaqen i madh ka mbytur sot në Australi një grua 63 vjeçare e cila me bashkëshortin e saj dhe me disa miq kishin
Naço tek Hipoteka: ‘Peshkaqenët’ do përgjigjen para drejtësisë Ministri i Drejtësisë Nasip Naço gjatë një inspektimi që ka kryer sot në zyrat e Hipotekës, hodhi akuza të rënda ndaj pu
Leonardo DiCaprio sulmohet nga një peshkaqen gjatë xhirimeve Jeta prej aktori nuk është aq e bukur sa duket. Vështërsitë në skena të rrezikshme janë të mëdha. Për vështirësi në aktr
Një nënë i bën foto djalit dhe dallon një peshkaqen pas tij Një nënë amerikane po i bënte foto djalit të saj 12-vjeçar, i cili së bashku me shokun e tij po bënte sërf në Manhattan
Ky zhytës nuk ka frikë nga peshkaqeni tigër (FOTO-LAJM) Ky notar i patrembur që shinni në fotot më lartë jo vetëm që nuk ka frikë prej një takimi me peshkaqeinin por shkon deri
Presidentët pasanikë, Mou: Futbolli ka nevojë për peshkaqenë Janë të shumtë ata që mendojnë se paratë e derdhura lumë po e shkatërrojnë futbollin, por nuk është një nga këta Jose Mo
Peshkaqenë në dëborë (VIDEOLAJM) Në Amerikë, korrikun e shkuar u transmetua një film që fliste për një peshkaqen që tërhiqet në një metro nga një tornado
Foto mahnitëse me hedhjet e një peshkaqeni (FOTO-LAJM) Në ujërat e bregdetit të Seal Island në Afrikë një peshkaqen i madh ka dalën mbi ujë dhe ka bërë disa hedhje të mrekullu
E pabesueshme! Njeriu që nxjerr peshkaqenin zvarrë ne breg! (VIDEO) Një njeri në Massachusetts u mundua rreth një orë për të nxjerrë nga uji një peshkaqen që kishte ngecur në grepin e tij,
E pabesueshme, rrezikon veten për të shpëtuar peshkaqenin (FOTO-VIDEO) Zhytësja italiane Cristina Zenato rrezikon veten për të shpëtuar peshkaqenin. Gjatë momeneteve që ajo ishte duke notuar
Peshkaqeni lind në sy të pushuesve (VIDEO) Pushuesit e një plazhi në Florida kanë parë dje nga afër lindjen e të vegjëlve të një peshkaqeni. Ngjarja e pazakontë ka
Ja kostumi anti-peshkaqen (FOTO-LAJM) Prezantohen kostumet e banjës që mbrojnë serfistët nga peshkaqenët në Perth të Australisë. Të dizenjuar nga një grup shk
Bukuritë që fshihen nën ujë (FOTO-LAJM) Konkursi “underwaterphotography.com”, është një prej mundësive më të shkëlqyera, për të dokumentuar mrekullitë e detit d
Peshkaqeni tremb për vdekje peshkatarin (VIDEO) Duhej të ishte një ditë e zakonshme peshkimi në Hauai, por peshkatari, Isaac Brumaghim u frikësua shumë kur për të një
Imazhe mahnitëse të një peshkaqent të bardhë (FOTO-LAJM) Këto imazhe mahnitëse na tregojnë bukurinë e pazakontë dhe pushtetin e frikshëm që ka një peshkaqen i madh i bardhë. Fot
Florida, peshkaqen me dy koka Në ujërat e Florida Keys një peshkatar ka gjetur një peshkaqen me dy fetuse të gjalla. Duke qenë një gjë e pazakont pesh
Zhytesit sulmohen nga peshkaqeni (VIDEO) Një grup zhytësish vendosen të kryejnë një zhytje në brigjet e Gansbaai, të Afrikës së Jugut por u bënë pishman që u fut