999 rezultate për

peshkaqen

Sërf nën shoqërinë e 5 peshkaqenëve (FOTO LAJM) Një sërfiste në gjirin e Afrikës së Jugut ka bërë sërf pa vënë re se ishte e rrethuar nga pesë peshkaqenë. Gruaja e ulur
Tahiri: Unë "Sajme Qorri", Shkëlzeni "sy-peshkaqeni" Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, në një intervistë për Arjan Çanin iu përgjigj një sërë pyetjesh të moderatorit. T
Kush do të guxonte kaq shumë?! (FOTO LAJM) Një zhytës ka guxuar të dalë nga kafazi i tij nënujor për të përkëdhelur një peshkaqen të bardhë në hundë. Zhytësi e afr
KOMËNT/ Bravo! Por, “peshkaqenët” janë në Tiranë Nga Albeu.com Presioni i vazhdueshëm i ndërkombëtarëve mbi sistemin e kalbur të drejtësisë si edhe reforma që ma
Hakmerret ndaj peshkaqenit që e kafshoi (VIDEO) Një 28-vjeçar në ishullin Singer teksa bënte surf ishte kafshuar nga një peshkaqen. Ndërsa një ditë më pas Allen Engelma
Luani i detit apo peshkaqeni, cili është më i fortë? (FOTO LAJM) Fotografi Slater Moore përmes disa fotove të shkrepura tregon se si një luan deti ka arritur që të mbposhtë grabitqarin
Sulmi i peshkaqenit i shpëtoi jetën 30-vjeçarit (FOTO LAJM) Eugene Finney është i vetmi njeri në botë, i cili thotë se është sulmi nga peshkaqeni ai që i shpëtoi jetën. 30-vjeçari
Gjendet dhëmbi i peshkaqenit më të fuqishëm Një kroat mendohet se ka gjetur dhëmbin e një përbindëshi, i cili terrorizonte oqeanet "100 milionë" vjet më parë. Gjatë
Peshkaqeni i merr jetën një 40-vjeçari Një 40 vjeçar i cili po notonte së bashku me të bijën, është sulmuar nga një peshkaqen katër metra. Këtë ngjarje të rënd
Surfisti shpëton për mrekulli nga sulmi i peshkaqenit (VIDEO) Surfisti profesionist dhe tre herë kampioni i kësaj gare, Mick Fanning, shpëtoi për mrekulli nga sulmi i peshkaqenit gja
Ja si u sulmua serfisti nga peshkaqeni (VIDEO) Mick Fanning, kampion i Botës në fuqi për pak sa nuk përfundoi viktimë e një peshkaqeni teksa po garonte në turneun e J-
Peshkaqenët notojnë nëpër Vardar (FOTO-VIDEO) Ndodh edhe kështu: peshkaqenë në ujërat e lumit Vardar në Shkup. Në videon e mëposhtme mund të shihni diçka të çuditshme
Njihuni me peshkaqenët që jetojnë brenda vullkaneve aktive (VIDEO) Ky është një peshkaqen i cili befasoi një ekip të hulumtuesve, që po eksploronin në Ishujt Solomon, duke dalur nga një v
Kush nga ju do ta provonte zhytjen me 'kafazin e vdekjes' ?! (FOTO LAJM) I ashtu quajturi kafazi i vdekjes është dhe aventura më e pazakontë që kanë mundësi të provojnë turistët e guximshëm në
Ja peshkaqeni më i madh në botë (VIDEO) Nëse jeni kuriozë të mësoni më shumë për botën nënujore, duhet të dini se tashmë është bërë e mundur që të filmohet edhe
Peshkaqenët, rojet më të frikshëm të bregdetit (VIDEO) Peshkaqenët duken se janë bërë dhe shkaku kryesor i largimit të turistëve nga bregu i plazhit Jacksonville në Floridë, k
Rihanna 'pushton' një tjetër kopertinë Rihanna është shfaqur në një tjetër kopertinë, ndërsa noton krah peshkaqenëve. Ajo ka pushtuar kopertinën e revistës së
E pabesueshme zë me grep peshkaqenin 3 metra të gjatë (VIDEO) Një peshkatar në bregdetin e Australisë jugore, ka arritur që të kapë me anë të grepit një peshkaqen. Nga imazhet e v
Aventura e çmendur, noton mbi peshkaqenë për të hipur mbi balenë (VIDEO) Kjo padyshim është një nga aventurat më të çmendura me të cilat jeni njohur. Ky djalosh 26-vjeçar nga Australia ka bë
Australi, peshkaqeni masakron për vdekje 50-vjecarin (FOTO-LAJM) Një 50-vjeçar ka gjetur vdekjen pasi është sulmuar nga një peshkaqen i bardhë teksa notonte në një plazh në Byron Bay në