999 rezultate për

peshkaqen

Nuk është Llalla, por ky prokuror që pritet të fusë "peshkaqenët" në burg Deklaratat e bujshme se në janar pritet të ketë arrestime "peshkaqenësh" nuk janë aspak të rastësishme nëse shohim zhvil
Patozi i drejtohet Lu-së: Nuk trembet peshkaqeni me muzikë klasike Ish-deputeti demokrat Astrit Patozi, një nga zërat më kritikë kundër Lulzim Bashës në PD, ka reaguar në lidhje me dekla
Momenti kur peshkaqeni gjigant tërheq zvarrë anijen me peshkatarë (VIDEO) Një grup peshkatarësh panë tmerr e sy kur një peshkaqen gjigant me ngjyrë të bardhë filloi të tërhiqte zvarrë anijen ng
Momenti i tmerrshëm kur zhytësi rrethohet nga 80 peshkaqenë (VIDEO) Duket se natyra është aq e fuqishme saqë sado të përpiqet njeriu ta dominojë se dominon dot. Kështu një grup zhytës
Luftë deri në vdekje! Peshkaqeni kafshon rëndë 46-vjeçarin në stomak (FOTO & VIDEO) Një 46-vjeçar duhet të hiqte me forcë një peshkaqen nga barku i tij me një thikë, pasi ai i nguli dhëmbët kur po notonte
E frikshme, peshkaqeni shfaqet në breg dhe tmerron pushuesit (VIDEO) Disa pamje shqetësuese janë publikuar në rrjetet sociale në të cilat shfaqet një peshkaqen i rrezikshëm. Peshkaqeni n
Panik në Florida, peshkaqeni shëtit në ujërat e përmbytjes në autostradë Akoma vazhdojnë dëmet shkatërruese të uraganit monstruoz Irma. Teksa goditi Floridën, një ngjarje e habitshme ka shk
I shpëton policisë por e gjen belaja me peshkaqenin (VIDEO) Një i ri ra nga shiu në breshër kur u hodh në oqean për t’i shpëtuar policisë por përfundon duke u ndjekur nga një peshk
Panik në Mal të Zi, kapet peshkaqeni më i gjatë se dy metra (FOTO LAJM) Dje ne bregdetin e Malit të Zi është kapur një peshkaqen më i gjatë se dy metra. Një grup peshkatarësh kanë arritur t
Kur të vjen peshkaqeni për “vizitë” në anije (VIDEO) Një peshkaqen i madh, i llojit Makos kishte mbetur i bllokuar në një anije peshkimi dhe nuk arrinte të gjente zgjidhje p
Shokuese! Peshkaqeni sulmon notarin Michael Phelps (VIDEO) “Discovery Channel”, që po organizon një sfidë mes notarit amerikan Michael Phelps dhe një peshkaqeni të bardhë, për të
Tmerr në plazh, peshkaqenët i shkojnë pushuesve tek këmbët (VIDEO) Në Oklaoosa të Floridas, pushuesit e shijojnë plazhin me peshkaqenët. Kjo është videoja që po bën xhiron e rrjetit d
Një peshkaqen gjigant del në bregun e Meksikës (VIDEO) Jo shpesh mund të shohim një peshkaqen kaq afër, por kur ndodh, të gjithë nxjerrin celularët dhe fillojnë ta filmojnë.
Panik në plazh, peshkaqeni shfaqet në breg pranë pushuesve (FOTO LAJM) Një peshkaqen është shfaqur papritmas në mes të pushuesve vetëm pak metra larg bregut të detit në Majorka, Spanjë. S
Sfida e çmendur, Michael Phelps garon me peshkaqenin Michael Phelps, olimpisti i cili ka marrë më shumë medalje në gjithë historinë e Lojrave Olipmike, më në fund ka gjetur
Pamje të rralla, tufa me peshkaqenë të tëbuar i afrohet bregut (VIDEO) Një tufë e vërtetë me peshkaqenë është xhiruar nga droni në portin Stephens në Sidney. Pamjet tregojnë se si një tufë me
Peshkaqenët dalin rrugëve në Australi (FOTO LAJM) Një peshkaqen i madh i cili konsiderohet si agresiv dhe një nga më të rrezikshmit në botë u zbulua në mes të rrugës pas
“Peshkaqenët po sulmojnë De Biasin, duhej të largohej pas Europianit” Ish-futbollisti i kombëtares, Rudi Vata, i del në krahë De Biasit në këtë moment të vështirë që po kalon strategu italia
Peshkaqeni i plagosur i lutet zhytësit t'i heqë grepin e ngulur në bark (VIDEO) Një peshkaqen i plagosur është zhytur drejt një zhytësi profesionist në Florida, pasi një objekt i vjetër prej hekuri is
30-vjeçarja franceze, serf mbi ‘gojën’ e peshkaqenit (VIDEO) Isabelle Fabre ka kaluar një aventurë të paparë ku gjatë kohës që ushtronte pasionin e saj, serfin, ka kaluar pranë një