999 rezultate për

peshkaqen

Peshkaqeni i madh e ha të voglin, momenti i frikshëm kur peshkatarët mbesin me gisht në gojë (VIDEO) Disa peshkatarë kanë kapur momente spektakolare në video kur një peshkaqen më i madh ka kafshuar duke ndarë më dysh një
Po vjen vera, shtohen peshkaqenët: Kapet "tigri" 102 kg në Durrës (VIDEO) Një tjetër peshkaqen i rrezikshëm ka rënë në rrjetat e peshkatarëve durrsakë. Mëngjesin e sotëm, peshkaqeni tigër që
Besojeni ose jo, ky i ri i ka mbijetuar sulmit të peshkaqenit, ariut dhe gjarprit (VIDEO) Dylan McWilliams është vetëm 20 vjeç por tashmë ka përjetuar shumëçka, për të qenë falënderues që ende është gjallë Nje
Peshkaqeni i pazakontë kapet në brigjet e Durrësit (VIDEO) NJë peshkaqen ka rënë sot në rrjetën e peshkatarëve të Durrësit. Peshkatarët u habitën kur gjatë mbledhjes së rrjetës
PASURIA/ "Peshkaqeni" Beqja, depozita pa fund, 10 llogari bankare dhe një super shtëpi në mes të Tiranës Ilir Beqjes iu tha "suksese në jetë!" pa shumë zhurmë nga kryeministri Rama pas lumit të akuzave në lidhje me koncension
Peshkaqenët sulmojnë balenat, pasi ato ishin të bllokuara në një plazh Disa peshkaqenë kanë sulmuar një grup balenash në një plazh. Teksa balenat ishin të bllokuara në një plazh, disa peshka
Pamje të rënda, peshkaqeni tërhiqet zvarrë me makinë në mes të rrugës (VIDEO) Pamjet shqetësuese janë publikuar në mediat sociale ndërsa shihet një peshkaqen i lidhur me litarë duke u tërhequr zvarr
"Peshku i madh" Llalla dhe peshkaqenët e kabineteve Berisha dhe Rama I Arrestimi i dy ish-drejtorëve të Drejtorëisë së Përgjithshme të Rrugëve u lexua si "starti" i kapjes së peshqve të medhe
Sulmohet nga peshkaqeni, por arrin t’a mposhtë atë Sulmi nga një peshkaqen në të shumtën e rasteve mund të rezultojë me pasoja tragjike, por ky fatmirësisht ky nuk është r
Frika e Amerikës ka një emër të ri! (FOTO LAJM) Donald Trump urren peshkaqenët, kështu mësohet të ketë thënë presidenti i Amerikës. Ai ka deklaruar se kurrë nuk do t
Pushimet luksoze në Maldive, Gjiko bën foton e çmendur me një peshkaqen (FOTO LAJM) Reperi i njohur Gjiko është duke shijuar disa pushime luksoze, së bashku me të dashurën e tij, në ishujt Maldive. Me sa
Igli Tare, "peshkaqeni" i talenteve ne Itali Gazeta italiane "Il Messaggero" i ka kushtuar një intervistë të veçantë drejtorit sportiv më të mrië të Serie A, Igli Ta
Kapet peshkaqeni i madh në Durrës i cilësuar si bisha e detit Një grup peshkatarësh nga Durrësi janë përballur me një të papritur të madhe. Vetëm 10 milje larg bregut të detit, në
Krijesa e frikshme që po trondit shkencën, i ngjan një peshku (FOTO LAJM) Shkencëtarët janë shokuar pas kapjes së një peshku të rrallë nofullat e të cilit zgjateshin përtej gojës së tij. Pesh
Peshkaqenët rrethojnë vogëlushin në det, shihni momentin tronditës (VIDEO) Pamjet e dronit nga Bahamas tregojnë momentin tronditës kur katër peshkaqenë i afrohen bregut të detit drejt një djali t
Është aq ftohtë sa po ngrijnë dhe peshkaqenët, fotot e frikshme nga SHBA (FOTO LAJM) SHBA-të janë duke përjetuar temperatura të pazakonta këto ditë, të cilat arrijnë deri në -38 gradë në qytete të caktuara
Alketa Vejsiu “sulmohet” nga peshkaqeni në Karaibe Moderatorja Alketa Vejsiu, ka zgjedhur t’i festojë ndryshe pushimet e fundvitit. Ajo ka ndarë me miqtë e saj pamje të mr
I ftohti polar po ngordh peshkaqenët në SHBA, meteorologët japin alarmin (FOTO LAJM) Dy peshkaqenë të ngordhur për shkak temperaturave ekstreme u gjetën përgjatë bigjeve të Massachusetts në Shtetet e Bashk
Tentoi të shpëtojë peshkaqenin, për pak sa nuk e pëson keq (VIDEO) Një video e publikuar që tregon momentin e tmerrshëm kur një peshkatar përpiqet të shpëtojë një peshkaqen të kapur në gr
Gjendet peshkaqeni i vjetër plot 512 vjeçar (FOTO LAJM) Një peshkaqen i madh i Grenlandës me siguri është gjallesa më e vjetër në planet, thonë shkencëtarët. Ai supozohet se