999 rezultate për

peshauar

Shqipëria dënon masakrën në Pakistan: Luftë pa kompromis terrorizmit (FOTO LAJM) Shqipëria ka dënuar sot sulmin terrorist mbi qindra persona në në Pakistan, ku shumica e viktimave ishin fëmijëve dhe i
Sfidoi talebanët, vritet këngëtarja pakistaneze Një këngëtare e re pakistaneze ka mbetur e vrarë me armë zjarri në Pakistan. Sipas mediave ndërkombëtare ajo është vrarë
Rritet numri i refugjatëve pakistanezë Agjencia për Refugjatë e Kombeve të Bashkuara ka njoftuar për një rritje të refugjatëve pakistanezë të cilët kanë kaluar