999 rezultate për

pese

Vrau tre dhe plagosi pesë, arrestohet turku i sulmit terrorist në Utreht Pas disa orë kërkimesh, policia holandeze e arrestoi të dyshuarin për sulmin me armë në një tramvaj në qytetin Utrecht,
Gjuriç i nevrikosur me protestuesit që pushtuan televizionin shtetëror Pas protestave të djeshme Kryetari i të ashtuquajturës Zyra për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjjuriç ka deklarua
Muzikanti i këngës serbe që dëgjonte terroristi i Zelandës u burgos për krime kundër njerëzimit Fizarmonicisti i këngës nacionaliste serbe të cilën po e dëgjonte terroristi që kreu vrasjen e 49 myslimanëve në xhami n
Diktatori fiton në zgjedhje, çfarë i ndodhte votuesit nëse dëmtonte votën Në Korenë e Veriut janë mbajtur zgjedhjet për parlamentin e ri të vendit. Komiteti Qendror i Zgjedhjeve tha se 92,35% e
Fillon seanca për shënimin e 21 vjetorit të Epopesë së UÇK-së, mbahet një minut heshtje Ka filluar seanca e veçantë e Kuvendit të Kosovës me rastin e shënimit të 21 vjetori të Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare t
Aksident masiv në Fier, pesë makina përplasen njëra pas tjetrës Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Fierit. Sipas informacioneve paraprake, ngjarja është regjistru
Ngacmim seksual dhe mitmarrje, shkarkohen pesë pedagogë në Kamëz Gjashtë pedagogë të Universitetit Bujqësor të Tiranës janë shkarkuar nga detyra me urdhër të rektorit Bahri Musabelliu.
Përdhunuan katër vajza minorene, arrestohen tre shqiptarë në Itali Katër vajza minorene në Itali janë mbajtur të mbyllura dhe janë abuzuar për tre orë nga pesë djem, tre prej tyre shqipta
Aksion blic i policisë në Skenderaj Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Narkotikë pas një pune hetimore, dje në Skenderaj ka ndaluar tri vetura në të cila
Faleminderit që shpëtuat Pablon! Berisha bën postimin e çuditshëm pas djegies së 5 makinave Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një postim iroonik pas djegies së pesë makinave gjatë mëngjesit të sotëm në Vlorë.
I zuri pritë pas sherrit në lokal, si u ekzekutua me kallash 45 vjeçari Një ngjarje e rëndë ka tronditur Durrësin orët e para të mëngjesit të djeshëm, ku një 45-vjeçar është qëlluar për vdekje
Këta janë pesë deputetët e opozitës që nuk firmosën djegien e mandatit Mësohet se jo të gjithë deputetët e opozitës i dorëzuan sot mandatet në Kryesinë e Kuvendit. Kryetari i Partisë Demok
Meghan maskohet dhe largohet nga Lodra, detaji që e nxorri zbuluar Meghan, 37 vjec është parë teksa shkon në New York këtë të hënë. Mbretëresha e mbajti kokën poshtë dhe me flokë mbulo
Përfundon takimi Zaev-Ahmeti, pesë emra janë kandidatë për president Në Klubin e Deputetëve ka mbaruar takimi ndërmjet liderit të Lidhjes Social Demokrate të Maqedonisë (LSDM), Zoran Zaev d
Maqedonia e Veriut pas pesë vitesh bëhet pjesë e BE-së Analisti politik, Daniel Server konsideron se Maqedonia e Veriut në qershor do t’i fillojë negociatat për anëtarësim në
Këta janë 10 lojtarët më të mirë momentalisht në Evropë (FOTO LAJM) Edicioni 2018/19 është një nga më interesantët në vitet e fundit, në top pesë ligat evropiane. Në këto pesë liga, vet
Kapet 220 kg hashash në Kosovë, kishte hyrë nga Shqipëria Prokuroria Themelore në Ferizaj, Departamenti për Krime të Rënda, ka njoftuar se janë arrestuar pesë persona për narkoti
"Më ler ta vras këtë bir k...", pesë shqiptarët gjejnë belanë në Gjermani Nën akuzën “vrasje në tentativë”, pesë shqiptarë duhet të përgjigjen para gjykatës së rrethit të Trier, Gjermani. Fyerje
Këto janë pesë arsyet që ta kuptoni se lidhja juaj është në krizë (FOTO LAJM) Kur një marrëdhënie përfundon, ne fillojmë të analizojmë se çfarë ndodhi dhe kërkojmë shkakun e vërtetë të ndarjes. Ja s
Shtohen edhe 11 raste me fruth Janë regjistruar 11 raste të reje të prekur nga fruthi. Prej tyre, pesë kanë qenë të kontrolluar dhe lëshuar për mjekim