999 rezultate për

pesĂ

Aktori i Portokallisë thumbon Albanon: Kurohet te pesa Duket se mes aktorit të Portokallisë Rezart Veleshnjas dhe atij të 2XL Albano Bogdo ka një marrëdhënie jo fort të mirë.
Guardiola: Pas golit të dytë ishte vështirë të merrnim veten, dhe prandaj pësaum ato tre gola Pep Guardiola në përfundim të ndeshjes ka folur për ndeshjen si dhe për rezultatin e sfidës. City pësoi humbjen e pa
Roma – Pesacara, ja formacionet zyrtare Roma kĂ«rkon me ngulm tĂ« rikthehet nĂ« vendin e dytĂ« nĂ« SerinĂ« A, nĂ« ndeshjen pĂ«rballĂ« Pescaras. ‘GiallorosĂ«t’ nĂ« ‘Olimpi
Vodafone gains licence, brings M-Pesa to Europe Vodafone is launching its M-Pesa mobile money service, previously limited to the developing world, in central and easter