999 rezultate për

pesĂ

Vangjush Dako e thotĂ« publikisht: Kam qenĂ« me pesa Kreu i BashkisĂ« sĂ« DurrĂ«sit, Vangjush Dako ka qenĂ« nĂ« njĂ« takim me studentĂ« tĂ« Universitetit “AleksandĂ«r Moisiu” nĂ« Durr
2 ton drogë, arrestohet pas dy vitesh në arrati shqiptari Ai i shpëtoi dy vjet më parë Policisë pasi u kap me dy ton marijuanë, por sot është arrestuar. Autoritetet italiane i
Medalje historike për Kosovën, Erza e bronztë në Lojërat Olimpike Erza Muminoviq ka fituar medaljen të bronztë në garat e Lojërave Olimpike për të rinj në Buenos Aires. Kampionia e Ev
Shqiptari çudit Italinë: Më mirë në burg, se sa në Shqipëri e pa buk I papunë dhe pa asnjë të ardhme në Shqipëri? Më mirë në burg në Itali se sa pa punë e të ardhme në Shqipëri. Kësh
Aktori i Portokallisë thumbon Albanon: Kurohet te pesa Duket se mes aktorit të Portokallisë Rezart Veleshnjas dhe atij të 2XL Albano Bogdo ka një marrëdhënie jo fort të mirë.
Guardiola: Pas golit të dytë ishte vështirë të merrnim veten, dhe prandaj pësaum ato tre gola Pep Guardiola në përfundim të ndeshjes ka folur për ndeshjen si dhe për rezultatin e sfidës. City pësoi humbjen e pa
Roma – Pesacara, ja formacionet zyrtare Roma kĂ«rkon me ngulm tĂ« rikthehet nĂ« vendin e dytĂ« nĂ« SerinĂ« A, nĂ« ndeshjen pĂ«rballĂ« Pescaras. ‘GiallorosĂ«t’ nĂ« ‘Olimpi
Vodafone gains licence, brings M-Pesa to Europe Vodafone is launching its M-Pesa mobile money service, previously limited to the developing world, in central and easter