999 rezultate për

perzgjedhur

Nga ushqimet e përzgjedhura te gjumi, kuriozitete nga jeta e Ronaldos Të gjitha femrat në botë do të donin të kishin në krah një si Cristiano Ronaldo: i pashëm, i pasur dhe i famshëm. Për të
PSG publikon listën e të përzgjedhurve për përballjen ndaj Toulouse, Neymar jashtë (FOTO LAJM) Paris Saint Germain, sapo ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjen e javës së tretë në Ligue 1. PSG d
Shqipëria e dyta pas Rusisë! Ky është numri i shqiptarëve që fituan Lotarinë Amerikane Departamenti i Shtetit Amerikan ka publikuar së fundmi të dhënat mbi Lotarinë Amerikane. Pothuajse 84 mijë aplikantë jan
Lotaria Amerika, ky është numri i kosovarëve që përfituan Departamenti i Shtetit amerikan ka publikuar së fundmi të dhënat mbi Lotarinë amerikane. Pothuajse 84 mijë aplikues j
Goal ka përzgjedhur "Ekipi i Vitit" në Premierligë (FOTO LAJM) Manchester City është bërë ekipi i parë pas një dekade që e mbron titullin në Premierligë. Skuadra e Pep Guardiolës u
Erdhi dita e madhe për Llotarinë Amerikane, ja si ta shikoni nëse keni fituar (FOTO LAJM) Duke filluar nga 7 maji 2019, shpallet fituesit e Lotarisë Amerikane për vitin 2020. Sipas njoftimit zyrtar, për të parë
Vajza shqiptare zgjidhet nga Hollywood të luajë në një film Edona Hamza, e cila ka prejardhje nga fshati Dobratin, i Komunës së Podujevës në Kosovë është përzgjedhur si aktore nga
Del lista, kush janë kandidatët për kryetar të KLSH-së Kanë dalë listat me kandidatët për postin e Kryetarit të Lartë të Shtetit. Institucioni i Presidentit të Republikës,
Ky lojtar është "jashtokësor", UEFA jep vlerësimin për golin e tij (VIDEO) UEFA ka përzgjedhur golin më të bukur të javës së dytë në Ligën e Kampionëve. Goli i parë i Messit në këtë ndeshje (i
Nesër nis Llotaria Amerikane, mos i bëni këto gabime në aplikim Dita e nesërme është një ditë shumë e rëndëishme për ata që duan të marrin Green Card. Kjo pasi fillojnë aplikimet pë
Nga Blendi Fevziu tek Luana Vjollca, të përzgjedhurit e Ramës që do të fluturojnë me Air Albania Zbulohen emrat e të zgjedhurve të Ramës në media për fluturimin e radhës me kompaninë e fluturimeve Air Albania, që po k
Fiton kush ha më shumë testikuj kafshësh, ky festival po mbahet në Serbi (VIDEO) Në festival i gatimit të testikujve është mbajtur në Lipovicë të Serbisë. 18 ekipe nga Australia, Japonia, SHBA dhe S
Ferrari zëvendëson Raikkonenin, ky është i përzgjedhuri Duket se gjithçka u përfol në Monza pritet të bëhet realitet. Ferrari do të largojë Kimi Raikkonenin. Sipas të përdit
Shqipëri-Izrael, nis shitja e biletave, këto janë çmimet (FOTO LAJM) FSHF ka njoftuar se ka nisur shitja e biletave online për ndeshjen e Ligës së Kombeve mes Shqipërisë dhe Izraelit. K
Rikthehen emocionet e Botërorit, këto janë 10 golat më të bukur (VIDEO) FIFA së fundmi na ka rikthyer edhe një herë emocionet e Botërorit ku ka publikuar 10 golat më të bukura të këtij kampion
Papunësia në kulm, 18 mijë aplikime për 300 vende pune Rreth 18 mijë të rinj kanë aplikuar për afër 300 vende pune në Policinë e Kosovës. Pavarësisht se ky konkurs është hapur
U hap Llotaria Amerikane, ky është linku ku mund të shihni nëse jeni përzgjedhur Muaji Maj është i veçantë për qindra-mijëra qytetarë shqiptarë që kanë aplikuar për Llotarinë Amerikane pasi tani sapo k
Kush janë 5 prokurorët e task forcës në Kryeqytet Kanë dalë emrat e 5 prokurorëve që do jenë pjesë e Task-Forcës së kryeqytetit. Mwsohet se në Task-Forcë janë përzgje
UEFA zgjedh formacionin më të mirë nën moshë 24-vjeçare këtë vit në Champions League (FOTO LAJM) UEFA ka përzgjedhur 11 lojtarët nën moshën 24 vjet që shpërthyen në Ligën e Kampionëve në vitin 2017 11 lojtarë janë
Ish-sulmuesi i Milanit dhe fituesi i topit të Artë zgjidhet President (FOTO LAJM) Ish sulmuesi i Milant i cili ishte pjesë e kquezinjve gjatë sezoneve 1995-2000 dhe ku arriti të fitonte dhe një Top të A