Një tjetër "tradhtar" nga radhët e Kryemadhit, kush e pranoi mandatin
999 rezultate për

pervoja

Haradinaj: Kosova mirëpret përvojat e Kores së Jugut për tregun e lirë Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar një delegacion nga Korea Jugore, të prirë nga drejtori i Institutit D
FIT-i i tregon “dhëmbët” Serbisë, Maqedonisë, Kroacisë Në garën e sivjetme ndërkombëtare “Spartan 300”, e mbajtur kohë më parë në Qendrën Kundër Terrorizmit në Budapest të Hun
Hoteli fantastik ku 12 ditë kushtojnë 6.7 milionë funte Duke nisur nga viti 2021 do të keni mundësi që pushimet tuaja t’i bëni edhe në hapësirë. Pas 3 vitesh stacioni hapësi
Lumturia, 10 rregulla të arta nga psikologu Alberto Simone 20 marsi shënon një datë të rëndësishme në kalendar, atë të Ditës Ndërkombëtare të Lumturisë, vendosur nga OKB në vitin
Damiano rrëfen çmenduritë, flet për përvojat erotike Damiano Agalliu i rikthehet vëmendjes publike kësaj here duke sjell klipin e tij të dytë. I ftuar në “Një kat më lart” m
Bajernit nuk i mjafton përvoja, thyhet nga furia e PSG-së (VIDEO) Skuadra franceze, PSG ka shënuar fitore të merituar ndaj Bayern Munichut në Ligën e Kampionëve, duke e mposhtur me rezul
Bajram Gecaj: Qyqarëve duhet t’iu përgjigjemi me zotnillëk Zyrtari i LDK-së, Bajram Gecaj ka deklaruar se disa plan-prishësh e qyqarë po dëshirojnë me do kusht shkatërrimin e part
Ja si dukej para dhe pas pirjes së drogës (FOTO LAJM) Një grua ka vendosur që të vizatojë veën e saj para dhe pas përdorimit të drogës LSD për të parë dhe ndryshimin që ka pë
Njihuni me 17-vjeçarin me dy diploma, punonjës në NASA Ky është një 17-vjeçar i cili akoma nuk ka të drejtën për të votuar dhe të ketë një leje drejtimi për makinës, por ai ka
Gjosha: Të marrim përvojat më të mira për negociatat me BE-në Ministrja e Integrimit Europian, Klajda Gjosha, zhvilloi një takim me Kryenegociatorin e Malit të Zi, Aleksandër Pejoviq
PDIU i bën ftesën e parë ish-deputetes së PD-së Vendimi për largimin nga PD i Mesila Dodës, ka sjellë dhe ftesën e parë që i është bërë asaj nga PDIU. Përmes një koment
Dinamo mbërrin në Shqipëri, presidenti kërkon kujdes (VIDEO) Dinamo e Zagrebit mbërriti sot në aeroportin ndërkombëtar “Nënë Tereza” në Rinas, duke e menduar mirë duelin që do të ke
Shërbyesve civilë dhe shëndetësorë do tu paguhet përvoja e punës Qeveria e Kosovës ka marrë një vendim me anë të së cilit u njeh përvojën e punës të gjithë të punësuarve në sektorin pub
Kush nga ju ka bërë një udhëtim të tillë?! (FOTO LAJM) Studentja 21 vjeçare është një person e cila ka gjetur një zgjidhje ideale për të bërë të mundur shëtitjen e botës përme
Veseli: Përvoja letoneze e vlefshme për Kosovën Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, gjatë takimit të sotëm me ministrin e punëve të Jashtme të L
Deputetja gjermane tregon se si të përdoret paraja publike Kryetarja e Komisionit Parlamentar për Auditim në Bundestagun gjerman, Bettina Hagedorn, ishte pjesëmarrëse në takimin e
Ta lejojmë Greqinë të përfitojë nga përvoja gjermane The Guardian E vërteta e madhe, në lidhje me krizën e borxhit grek, është se kjo është një çmenduri e madhe. G
Punësimi në administratë, DAP: Ja CV-ja e duhur Çdo aplikim për punë në administratë do të bëhet përmes paraqitjes së një jetëshkrimi standard për të gjitha kërkesat. D
Përvoja turistike italiane dhe sllovene vjen edhe në Maqedoni Përvoja italiane dhe ajo sllovene do të aplikohen edhe në Maqedoni. Ministria e Ekonomisë e Republikës së Maqedonisë
Erjon Veliaj: Mos e harroni këtë ditë, jua them nga përvoja Mos kujtoni se ministrat nuk e kanë mendjen te 14 shkurti, Shën Valentini. Ministri i Mirëqenies Sociale dhe Rinisë shpr