999 rezultate për

pervec

Zbardhet e plotë padia e Metës në SPAK: Përveç ministres, paditi dhe dy zyrtarë të tjerë Zbardhet padia e Presidentit Ilir Meta në SPAK. Mësohet se përveç Etilda Gjonajt, Presidenti Meta ka kallëzuar dhe
SKANDAL/ Djokovic me këngë nacionaliste për Kosovën (VIDEO) Novak Djokovic dhe kolegët e tij në ekipin përfaqësues të Serbisë në tenis që garoi në ATP Cup, përveç për rezultatet sp
Tërmet i fuqishëm në Stamboll (FOTO LAJM) Një tërmet me magnitudë 4.7 të shkallës Richter ra pak më parë në detin Marmara duke shkaktuar lëkundje të forta edhe në
Ç'duhet të hani me patjetër gjatë periodave Gjatë ciklit menstrual, shijet ndaj ushqimeve ndryshojnë, por çfarë është e rëndësishme është të mbajmë një diet të bala
Ibra zgjedh partnerin e sulmit te Milani I kanë mjaftuar 35 minuta në fushë dhe disa ditë stërvitje për të kuptuar se Milani nuk mund të shkojë askund me skemën
Bima e rrallë që kushton 1 mijë euro, gjendet edhe në trojet shqiptare Tartuf është një bimë e rrallë, që i ngjan patates dhe kërpurdhës dhe ka shijen e djathit dhe qepë të vjetër. Kjo bimë g
Përveç golit, Shaqiri dhuroi edhe spektakël (VIDEO) Xherdan Shaqiri i shijoi në maksimum 90 minuta lojë në Anfield, si titullar për herë të parë këtë sezon për Liverpoolin,
Tottenham nuk njeh rezultat tjetër përveç fitores me Mourinhon (VIDEO) Tottenham ka arritur edhe fitoren e dytë në Premierligë nën drejtimin e Jose Mourinhos dhe të tretën në përgjithësi.
Mourinho nis të mendojë për merkaton, kërkon yllin e Serie A Jose Mourinho debutoi me fitore 2-3 në udhëtim ndaj West Hamit, ndërsa ka premtuar se në fund të vitit, pozitat e “Spurs
Aksident në Lezhë, përplasen dy makina Pasditën e sotme një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Rrillë. Raportohet se në ngjarje janë përfshirë dy mak
Përveç maskave, këto janë thonjt e preferuar për Halloween (FOTO LAJM) Festa e frikshme e Halloween po afron dhe shumë njerëz në mbar botën janë përgatitur për look-un e tyre për këtë natë.
Si u bënë të gjithë milionerë brenda natës në këtë qytet, përveç 1 banori fatkeq Fshati Bujqësor i Sodeto në Spanjën verilindore përbëhet nga rreth 240 njerëz. Shtëpi guri identike dhe hambarë janë të
Angela flet për marrëdhënien me burrin milioner: Ka marrë një pornostare, jo thjesht një grua (FOTO LAJM) Anxhela Martini u përfol disa muaj më parë lidhur me një divorc të mundshëm mes saj dhe bashkëshortit milioner, Dragos S
Përveç gazetarisë sportive, Qeqa ka një talent që nuk e keni ditur (VIDEO) Padyshim Qëndresa Krelani është njëra prej gazetereve më të njohura dhe më të mira në Kosovë. E njohur ndryshe si Qeq
Rama: Jam i gatshëm të takohem me opozitën përveç këtij 4 orëshi Kryeministri Edi Rama është shprehur i gatshëm të takohet me liderët e opozitës ditën apo natën përveç një 4 orëshi kur
Përveç James dhe Bale, për Realin do mungojnë dhe 5 lojtarë Real Madrid do t’i duhet të harrojë humbjen ndaj PSG-së në ndeshjen e parë teksa sot në Santiago Bernabeu do të presë b
Përveç paketimit, asgjë shqiptare te "Migjeni": Detajet që nxjerrin zbuluar propagandën e Ramës (FOTO LAJM) Përveç bojës dhe ndonjë gote kartoni me logon e stampuar si edhe dy tre stjuardesave, asgjë tjetër nuk ka shqiptare tek
Përveç emrave, Romeo dhe Donaldi na treguan gjithçka për Borën dhe Jonidën (FOTO LAJM) Të ftuar këtë të diel në emisionin “E Diell”, binjakët Romeo dhe Donald Veshaj nuk i shpëtuan interesit të moderatorëve
Përveçse i pasur bashkëshorti i Adelinës qenka dhe romantik deri në detaje (FOTO LAJm) Adelina Tahiri është një nga personazhet publikë, e cila u bë e njohur falë këngëve të saj mjaft të pëlqyera nga publiku
"L’Equipe" zbulon gafën e radhës përveç muzikës, në stadium nuk u ngatërrua vetëm himni (VIDEO) Kur gjithçka dukej gati në "Stade de France" për të nisur, organizatorët kanë ngatërruar gjithçka duke vënë një tjetër h