999 rezultate për

pervec

Mund të shohim sërish një përballje Gerrard - Lampard, këtë herë si trajnerë Frank Lampardi mund ta vazhdojë punën e trajnerit në skuadrën skoceze, Celtic. Sot kampioni aktual nga Skocia shkarko
Biden:Çdo president më ka telefonuar, përveç Trump Të gjithë presidentët e mëparshëm të SHBA, që janë akoma të gjallë, e kanë telefonuar Biden, por njëri prej tyre duket s
Aksident tragjik: Makinat bëhen copë, të plagosur dhe një viktimë në Levan-Vlorë Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Levan-Vlorë. Raportohet se janë përplasur dy automje
"Përveç Tires, mjekë dhe infermierë s'më kërkuan para": Çfarë tha vajza e të ndjerës para prokurorëve Pavarësisht pretendimeve të sanitares Tire Alldervishaj se një pjesë të parave të marra nga vajza e 58-vjeçarës që ndërr
Mutacioni i ri i COVID-19, virusi është përhapur edhe në 33 vende përveç Britanisë Shpërthimet e mutacionit të ri të koronavirusit britanik janë konfirmuar në të paktën 33 vende. Rastet e këtij mutaci
Që pushimet e këtij fundviti të mos duken ndryshe: 10 pyetje për të ndryshuar atmosferën Jemi përgatitur që ky sezon festash do të duket goxha ndryshe nga vitet e tjera, për shkak të kufizimeve kundër Covid-19
Pantallonat elegante të këtij sezoni, një as nën mëngë për një super stil (FOTO LAJM) Elegante, formale, por edhe klasike: pantallonat janë veshja esenciale në rastin e një dress code të kuruar (si ai i zyr
Përveç vlerave shëndetësore, janë disa arsye të tjera pse duhet të blini më shumë çajra Ndërsa temperaturat bëhen më të ftohta, në vend të kafeve me akull tani konsumojmë çajrat e ngrohtë. Pijet e ngrohta sje
Vrasja e të riut në Bulqizë: Përveç 27 vjeçarit të arrestuar, policia procedon prindërit Policia e Dibrës ka zbardhur ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e shkuar kur mbeti i vrarë një 22 vjeçar, ngjarje e konsideruar
Që pushimet e këtij fundviti të mos duken ndryshe: 10 pyetje për të ndryshuar atmosferën Jemi përgatitur që ky sezon festash do të duket goxha ndryshe nga vitet e tjera, për shkak të kufizimeve kundër Covid-19
Boca Junior fik dritat e stadiumit, përveç dollapit të Maradonës Vdekja e legjendës së futbollit argjentinas, Diego Maradonës ka shokuar gjithë botën e futbollit. Maradona ka vdekur
"Duhet të shpërthejë zjarri tek të gjithë", si Conte motivoi Interin drejt suksesit Interi arriti të bëjë një përmbysje të çmendur përballë Torinos. Në momentin kur ishin në rezultatin 0-2 në favor të
Mourinho: Një 40 vjeçar nuk ka potencialin e një 20 vjeçari, përveç rastit kur quhet Ibrahimovic Zhoze Murinjo është një nga ata që ka besuar gjtihmonë te potenciali i jashtëzakonshëm i Zlatan Ibrahimoviç. Jo rast
"Nuk kemi alternativë tjetër përveç rrugës evropiane", Zaev: Të sigurt në identitetin maqedonas Të sigurt në identitetin maqedonas do t’i lëvizim gjërat, porositi kryeministri Zoran Zaevi në publikimin në Fejsbuk, pa
Përveç maskave, këto janë thonjt e preferuar për Halloween (FOTO LAJM) Festa e frikshme e Halloween po afron dhe shumë njerëz në mbar botën janë përgatitur për look-un e tyre për këtë natë.
Zv.kryeministri i Kosovës: S'ka tema tjera me Serbinë përveç njohjes reciproke Ndonëse virtualisht dy liderët diskutuan pas rreth dy muajve nga takimi i fundit i tyre në Bruksel. Por, dallimet për
Grabitësit i hyjnë në shtëpi Luca Tonit, brenda ishin edhe fëmijët e ish-sulmuesit Mbrëmjen e të enjtes në Montale, në zonën e Modenas vila e Luca Tonit, ish-futbollistit të Bayern Munich dhe Juventus, ë
COVID-19/ Ky është vendi i parë në Europë që rikthen karantinën Irlanda do të mbyllë pjesën më të madhe të ekonomisë dhe shoqërisë së saj, në një bllokim të dytë për COVID-19, që do të
Aktori flet për vdekjen e të atit: Askush s’mund ta vriste, përveç nënës Aktori Matthew McConaughey po përgatitet së fundmi për librin e tij me kujtime, “Greenlight”, i cili do të publikohet të
Liverpool në ankth, përveç Van Dijk ka shqetësime edhe nga Thiago Alcantara Dje u zhvillua derbi i madh anglez, ai ndërmjet Evertonit dhe Liverpoolit, takim ky që i takoi xhiros së pestë në Premie