999 rezultate për

peru

Maskë natyrale për të rikuperuar fytyrën pas plazhit Njollat e moshës, kafe të sheshta, që zakonisht quhen njollat e mëlçisë fillojnë të shfaqen në qafë, fytyrë dhe duar, nd
Kurti i dëshpëruar për koalicion me LDK: Ata s'po lëshojnë pe E dëshiroi shumë një koalicion parazgjedhor me LDK-në, por ajo refuzoi çdo ofertë të Vetëvendosjes, duke e kërkuar me çd
"Xhavit Haziri" bën bashkë Thaçin dhe Haradinajn Në oborrin e shtëpisë së kulturës “Xhavit Haziri” në Obiliq, u bë përurimi i shtatores së atdhetarit emërin e të cilit e
Zbardhet debati, socialistët shkodranë të revoltuar: Na turpëruat me Valdrinin (FOTO LAJM) Debate të ashpra mes socialistëve shkodranë dhe të deleguarve të Edi Ramës. Debati ka qenë me tone të larta dhe Senid
Valverde "shpërthen" ndaj Griezmann-it pas humbjes turpëruese Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka analizuar humbjen në “San Memes” përballë Athletico Bilbaos, në ndeshjen hap
Dhunimi i turistëve, Rama pronarëve: Na turpëruat Pavarësisht se një ditë me vonesë, Kryeministri Edi Rama ka reaguar ashpër pas dhunimit të turistëve spanjollë dje nga p
U ble 80 milion euro, Pepe turpëron Granit Xhakën (VIDEO) Sulmuesi Nicolas Pepe, i blerë nga Arsenal për 80 milionë euro, nuk ka humbur kohë për t’i treguar aftësitë e tij në stë
30 vjeçarja italiane që gjeti punë në Shqipëri: Jugu në vendim tim është dëshpërues "30-vjeçarja Ida Nastasi në Itali nuk arrinte të gjente një punë që nuk ishte e përkohshme, ndaj vendosi që të shkojë te
U përurua si investimi më i madh në Berat, rruga qendrore shembet pas 3 vitesh (FOTO) Investimi më i madh në qytetin e Beratit,që përfundoi 3-vjet më parë,ka pësuar sot një dëmtim të madh në segmentin Polic
Finalja e "Copa America", Peruja barazon rezultatin përballë Brazilit (VIDEO) Po luhet në stadiumin “Maracana” finalja e Kupës së Amerikës mes Brazilit dhe Perusë. Sfida zhbllokohet në minutën e
Finalja e "Copa America", Brazil-Peru: Formacionet zyrtare Sonte nga ora 22:00 zhvillohet finalja e Kupës së Amerikës në mes të Brazilit dhe Perusë. Dy skuadrat do të ndajnë fa
Brazil-Peru, cila do ta fitojë Kupën e Amerikës Kombëtarja e Brazilit dhe ajo e Perusë do të vihen sonte përballë njëra tjetrës në finalen e Kupës së Amerikës 2019.
Jeni të dëshpëruar se jeni single?! Hidhini një sy deklaratës së Khloe Kardashian Pas tradhwtis sw bashkwshortit Khloe Kardashian po bwnw 5 muaj qw wshtw single dhe ylli i reality show nuk ka dal nw asn
Si e shkatërroi Peruja-Kilin me 3 gola (VIDEO) Peru e ka bërë befasinë më të madhe në Kupën e Amerikës së Jugut. Përfaqësuesja latine ka arritur në finale të këtij
Kili apo Peruja, kush do të jetë kundërshtari i Brazilit në finalen e Copa America? Brazil-Argjentinë i lë vendin, gjysmëfinales së dytë të Copa America asaj mes Kilit dhe Perusë që do të përcaktojë edhe
Daçiç: Peruja me qëndrim miqësor ndaj problemeve që ka Serbia rreth Kosovës Ministri i Jashtëm serb Ivica Daçiq tha sot se vizita e tij në Peru ishte e një rëndësie historike, sepse është në inter
Skuqet Rudina Hajdari: Më vjen turp nga Meta se ai sulmoi ambasadorët Deputetja e PD Rudina Hajdari ka reaguar pas deklaratave të Presidentit Ilir Meta kundër ambasadorëve të huaj në vendin
Peru, surpriza e Copa America Peru është gjysmëfinalisti i fundit në Copa Americas. Ata kanë eliminuar në çerekfinale Uruguain pasi që në penallti u t
Brazili e kthen në "samba", fitore spektakolare ndaj Perusë (VIDEO) U zhvilluan mbrëmjen e sotme, dy ndeshjet e fundit në grupin A të Kupës së Amerikës. Brazili bëri detyrën, duke fitua
Klithma e dëshpëruar e Naile Nelës: Kush ma vrau Marion? “Marion ma vranë pa faj… Nuk mundem t’ja fal vetes, që s’e shpëtova dot…Dua të vdes, të jem pranë tij”! Është kjo klithm