999 rezultate për

pertej

"Dëshmorë të Atdheut", Rama tregon vendimin e qeverisë për 4 protestuesit e vrarë në 21 janar Kryeministri Edi Rama ka mbajtur një fjalim në homazh të 4 viktimave të 21 janarit ku ka deklaruar se ata do të nderohen
Vaksinimi anti-covid, Rama sulmon dhe bën fajtore sërish BE Kryeministri Rama ka sulmuar sërish BE për mosshpërndarje të barabartë të vaksinave të COVID-19. "Për fat të keq në k
Nora Istrefi vjen si një "businesswoman": Doja të bëja diçka më shumë se muzika (FOTO LAJM) Përtej suksesit në muzikë, Nora Istrefi tashmë vjen dhe si një business ëoman e vërtetë. Nora ka hapur një studio fotogr
Arben Gashi thirrje deputetëve: Nesër vendosni përtej interesit politik Shefi i Grupit Parlamentar të LDK’së, Arben Gashi ka thënë se në seancën e nesërme për Buxhetin votohet për stabilitet f
Nuk njeh humbje në "Camp Nou", Zidane: Përtej së gjithash, e merituam fitoren Real Madrid kanë mposhtur Barcelonën 1:3, duke marrë tri pikë të mëdha në ‘El Clasico’. Takimi mbeti nën hijen e deba
Përtej të gjitha problemeve, Barcelona thyen rekord në Youtube Barcelona ka qenë një nga skuadrat më të popullarizuara në kohën e teknologjisë moderne dhe rrjeteve sociale. Suksese
Arrihet marrëveshja: Kakavija do të qëndrojë e hapur përtej orarit për kaluar 1000 udhëtarët e fundit Arrihet marrëveshja që pala greke në doganën e Kakavijës të qëndrojë e hapur përtej orarit të deklaruar. Një gjë të t
Reagon Yuri Kim: Marrëveshja e 5 Qershorit tani është ligj Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka ripostuar deklaratën e ambasadës amerikane në lidhje me votimin në Parlament të Marrëv
Përtej pritshmërive, Loredana do të bashkëpunojë me Snoop Dogg? (FOTO LAJM) Loredana është kthyer shpejt në një nga reperet më të suksesshme, për shkak të talentit të saj të padiskutuar. Ajo ë
A do ta fitojë sot Reali titullin? Real Madrid do të kurorëzohet kampion i La Ligas sot (e enjte) në mbrëmje nëse mposhtin Villarrealin ose nëse Barcelona
Do të zhgënjeheni, bota është shumë ndryshe nga përtej ekranit (FOTO LAJM) Bota ka shumë vende të bukura dhe ndonjëherë është praktikisht e pamundur të kalosh përmes turmës për t’i parë më nga af
Brescia nuk pranon shkëmbime lojtarësh për yllin e skuadrës Mesfushori 20-vjeçar ka qenë në syrin e Barcelonës dhe PSG, ndërsa gjigantët italianë Juventus dhe Inter janë gjithashtu
Kalonin klandestinë përtej kufirit, arrestohen 3 shqiptarë dhe 1 egjiptian Tre shqiptarë dhe një egjiptian janë arrestuar nga Policia e Vlorës gjatë një operacioni për parandalimin dhe goditjen e
Luana Vjollca përtej kufinjve, fiton çmimin e rëndësishëm në New York (FOTO LAJM) Luana Vjollca ka shtuar një tjetër sukses në listë. “Golden Panther Music Awards 2020” i ka dhuruar Luanës çmimin “Best
A do të hapen kufijtë pas Pashkëve, flet presidentja e KE Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, tha të premten, se janë duke u zhvilluar bisedime midis vendeve
Shpejtësia përtej normave të lejuara, futbollisti i Totenhemit në telashe I riu mjaft i talentuar i Totenhemit, Stivën Bergijn rrezikon t’i hiqet patenta, për shkak se ka shkelur normat e lejuar
"Kosova i bëri hapat e parë më këpucët e reja, është radha për përtej kufirit" Nga Washington D.C – Albi Cela Aty ku filloi cdo gje Prishtine, 24 Mars 1975 – Ne shtepine e nje inxhinieri
Pogradeci: Trajneri Abazaj i kënaqur me grupin, përtej humbjes (VIDEO) Liqenorët munden në miqësoren, me Vllazninë, por 51-vjeçari vlerëson lart paraqitjen. Trajneri i Pogradecit, Ardian A
Përtej imagjinatës, shtëpia e Kylie Jenner për festa duket kaq e bukur (VIDEO) Kylie Jenner e ka kthyer shtëpinë e saj në një mrekulli të vërtetë këtë dhjetor. 22-vjeçarja pak ditë më parë tregoi
Rikthehet Adi Krasta, kritika të forta qeverisë: Shteti nuk ekziston! Nese fakti eshte nje informacion i verifikueshem atehere mosekzisteenca e shtetit shqiptar pas termeteve eshte fakt. Dhe