999 rezultate për

personi

Ky është personi që i ka thënë Arthurit të transferohej në Barcelonë Arthur Melo, mesfushori i Porto Alegre Gremio, ka folur përsëri për Barcelonën, me klubin që ka nënshkruar për edicionin
Ky është personi që zëvendëson Shpend Ahmetin në Vetëvendosje Arben Vitia është përzgjedhur nga Vetëvendosje si kandidat për të udhëhequr Partinë në Prishtinë. Planifikojnë me të një
Ky është personi që do të drejtojë Vetëvendosjen në Prishtinë Kryesia e Lëvizjes Vetëvendosje, në mbledhjen e saj të fundit, ka zgjedhur për Koordinator të Qendrës së Prishtinës, anë
Lojtari i kërkon 1 javë leje ekipit, arsyeja meriton respekt maksimal Futbollistët me gjestet e tyre të bamirësisë apo nismave për të ndihmuar njerëzit në nevojë kënaqin jo vetëm tifozët e e
Ky është personi që u plagos nga shpërthimi në Tiranë Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur sot pranë Ambasadës Amerikane në Tiranë. Ndërsa fillimisht u raportua për tritol, po
Rusia teston raketën supersonike, 10 herë më e shpejtë se shpejtësia e zërit Rusia ka deklaruar se ka testuar me sukses raketën “supersonike”, për të cilën presidenti rus, Vladimir Putin ka pretend
Zbulohet personi që kërcënoi kryeministrin Zaev Fotot dhe postimet që bëhen në rrjetet sociale mund të përdoren në gjitha procedurat gjyqësore në Maqedoni, gjithë dëshm
Historia, dënohet me burg personi që e rrahu për vdekje një 21 vjeçar Gjykata në Pejë shpalli fajtor Isuf Abazajn për pjesëmarrje në rrahje që përfundoi me vrasjen e Ibrahim Nezirajt. Aba
Kujdes nga versioni i ri, Whatsapp ju nxjerr zbuluar Dyshoni se partneri ju tradhëton? Nuk dëshironi të prisni të tjerët duke shkuar më herët në vendtakimin e caktuar? Që
Gjetën personin e gabuar, boksieri bën "peshk" dy hajdutët që i thyen makinën (VIDEO) Hajdutët ia dalin shpesh pa lagur, por kjo nuk ndodh gjithnjë dhe vjen momenti që e pësojnë. Kështu ka ndodhur me dy
Foto që do të bëjnë edhe personin më të fortë të derdhë lot! (FOTO LAJM) Jeta juaj është e mbushur me momente, disa të lumtura apo të trishtuara, disa të thjeshta ose të komplikuara. Përmbl
Personi që nënshkroi Demarkacionin shpreson që Kuvendi t'ja miratojë sot Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka deklaruar se sot Kuvendi i Kosovës do të marrë drejtimin e drejt dhe do të votojnë
Lidhje me Tahirin? Kush është ish-polici që ekzekutoi biznesmenin e njohur Policia ka vënë në pranga dy persona të dyshuar si autorë të vrasjes së biznesmenit Memli Begalla. Njëri nga të arres
Publikohet intervista që Ivanoviç e kishte ndaluar kur ishte gjallë, kush është personi që sundon Në intervistën e tij të fundit për BIRN në tetor, Oliver Ivanoviç, politikani serb i Kosovës i vrarë në janar, e quajti
Zaev: Personi që ka dashur të më vrasë është në paraburgim Kryeministri i Maqedonisë Zoran Zaev ka konfirmuar se më 27 prill në Kuvend është dashur të vritet ai, ndërsa për këtë e
Zaev: Personi që ka pasur detyrë të më vras, është në paraburgim Kryeministri i Maqedonisë Zoran Zaev ka konfirmuar se më 27 prill në Kuvend është dashur të vritet ai, ndërsa për këtë e
Po shëtiste me biçiklete, bie në lumin Drin e mbytet (FOTO LAJM) Një person ka humbur jetën pasi ka rënë në ujërat e lumit Drin. Nga raportimet e para mësohet se personi në fjalë i c
Aktakuzë për dëmtimin e shtëpisë së vjetër në Prizren Prokuroria Themelore në Prizren ka ngritur aktakuzë kundër personit A.M., për shkak të veprës penale, dëmtimi, shkatërri
Arrestohet një person para Kuvendit të Kosovës Ratifikimi i marrëveshjes së demarkacionit me Malin e Zi nuk është kundërshtuar vetëm nga deputetët e Lëvizjes Vetëvendo
Regjistrohet rasti i parë i një personi të prekur nga virusi i gripit H7N4 Kina regjistroi rastin e parë në botë të një personi të prekur nga gripi i shpendëve H7N4. ”Ky virus u identifikua te