999 rezultate për

personeli

Pastrimi i listës zgjedhore, Dimitriev shpreson në një marrëveshje të shpejtë Nëse për një kohë të shkurtër partitë politike bien dakord për një metodologji të përbashkët, KSHZ-ja do të mund që në k
Pranga dy shtetasve që dhunuan mjekët e urgjencës Dy të rinj, në gjëndje të dehur kanë debatuar e më pas dhunuar personelin e urgjencës. Sapo janë sinjalizuar uniformat b
Obezi përjashtohet nga klinika sepse porosit një picë Një 33-vjeçar nga Rhode Island, që peshon 360 kg u përjashtua nga klinika në të cilën ishte shtruar për të rënë në peshë
Në Gostivar shërbëhet Kuq e Zi (FOTO LAJM) Moblizim total i shqiptarëve, kudo që jetojnë e punojnë, për ndeshjen e sotme me Serbinë. Shumë prej tyre kanë gjetur më
Personeli i urgjencës në gjumë, ja çfarë bën pacienti (VIDEO) Në orët e para të mëngjesit një person është drejtuar për të marrë ndihmë mjeksore pranë Urgjencës së Spitalit Rajonal t
Zbogom Srbijo! CAS i jep 3 pikët Shqipërisë Sot, Gjykata e Arbitrazhit Sportiv në Lozanë (CAS) i ka dhënë tre pikët në tavolinë Shqipërisë për ndeshjen e 14 tetorit
Berluskoni humb ekuilibrin, rrëzohet gjatë takimit elektoral (VIDEO) Silvio Berluskoni është rrëzuar pas një tubimi elektoral që mbajti sot në "Teatro della Gioventi" në Genova, në mbështet
PD: Testimi për të fshehur problemet e shëndetësisë Partia Demokratike reagoi sërish sot lidhur me testimin që pritet të zhvillojë Ministria për mjekët. Sipas selisë blu, q
Shoqata e Pediatrisë në mbrojtje të mjekes që u filmua me 200 lekë në xhep Me anë të një deklarate për mediat, Shoqata e Pediatrisë ka reaguar në lidhje me mjeken që u pushua nga puna pasi u film
Kërcënim me bombë në "Le Soir", evakuohet personeli Zyrat e gazetës "El Soir" janë mbyllur për shkak se stafi ka marrë një telefonatë kërcënuese se brenda redaksisë është v
Nis vaksinimi i personelit shëndetësor për parandalimin e sëmundjeve Për tu mbrojtur nga sëmundjet infektive, ka nisur vaksinimi i personelit shëndetësor. Për mjekët dhe infermierët do të b
Paraburgoset udhëheqësi i Shvercerave Omer Bunjaku, kreu i grupit të tifozëve "Shvërcerat" do të vuajë së paku 8 ditë në paraburgim. Policia ka arrestuar d
Tefik Bela nxirret i gjallë nga rrënojat (Video) Tefik Bela, 28 vjeçar, është nxjerrë nga rrënojat. Ai tashmë ka arritur në QKUK. Gjendja e tij duket e rëndë, por mjekët
Ndryshon ligji i SHKB-së, Tahiri i kufizon angazhimin politik policisë Qeveria e Edi Ramës ka hartuar një ligj krejt të ri për Policinë e Shtetit dhe Gardën, duke zëvendësuar ligjin e vjetër
“Thaçi 2” është një nga qeveritë me personelin më të madh në Evropë Kabineti "Thaçi 2" është një nga qeveritë me personelin më të madh jo vetëm në rajon, por edhe në Evropë, pasi përbëhet
Objektivat e 2014-ës, Kodheli: Eleminojmë korrupsionin në FA Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka paraqitur sot objektivat e dikasterit që ajo drejton për vitin 2014. Ndërsa i ka
Galatasaray-Juventus, sot në 14:00 Juventusi priste nxehtësin e ferrit të tifozëve të Galatasray në “Telekom Turk Arena” në sfidën vendimtare për kalimin n
Sulmohet fizikisht zyrtarja e komunës së Vitisë Deputeteve gra të Kuvendit të Kosovës u është dërguar një letër nga zyrtarja për Barazi Gjinore në Komunën e Vitisë Ibad
Pushimet që kushtojnë 210 mijë paunde për një javë (FOTO-LAJM) Nëse kërkoni të bëni pushime të paharrueshme dhe nëse keni 210 mijë paunde ju mund të shijoni një javë të bukur në një r
Fotografimi i votës, PS denoncon presionet ndaj personelit të spitalit Partia Socialiste e Librazhdit denoncoi sot presionet që bëhen ndaj mjekëve për të fotografuar voton në 23 qershor. Si