999 rezultate për

personazhin

Roza Lati sqaron sherrin me Luana Vjollcën Ajo është ndër moderatoret më të pëlqyera dhe sidomos për të rinjtë. Bëhet fjalë për Roza Latin e cila njihet për natyrë
Si në filma, gazetarit i bëjnë në burg atë që kishte shkruar për personazhin e romanit të tij Botuar në New York Times Ahmet Altan është gazetar dhe shkrimtar. Më 16 shkurt ai bashkë me pesë kolegë gazetarë
Aktorja flet për personazhin e preferuar të shqiptarëve: Në jetë sillem si Bukra Personazhi i Bukrës në Portokalli padyshim qw pwlqehet shumw nga publiku. Albana Perhati, aktorja që luan rolin e Buk
Shohin personazhin e Disney, reagimi i vajzave ju shkrin së qeshuri (VIDEO) Gjatë një udhëtimi në Haëaii dy vajza të vogla u lumturuan pa masë kur panë një burrë që i ngjante personazhit të prefer
Atletet e famshme të Ramës, media e huaj e zgjedh personazhin e vitit Kryeministri Edi Rama gjithmonë është njohur për stilin e vecantë dhe kontravers për sa i përket veshjes dhe sjelljes së
Peshku misterioz që ngjan me personazhin e famshëm vizatimor (FOTO LAJM) Kjo krijesë duket plotësisht si Dori tek filmi vizatimor Nemo. Në fakt, nofulla e tij e fuqishme mund të thyejë gurë.
E urryer në serial, “Xhandan” në jetën reale s’ka lidhje me personazhin (FOTO LAJM) “Xhandani” mund të jetë njëra ndër personazhet më të urryera në serialin e famshëm “Paramparça”, mirëpo në jetën reale a
Ky është protestuesi që pritet të tremb më shumë Ramën (FOTO & VIDEO) Ndërkohë që qindra protestues të opozitës janë ngujuar prej katër ditësh në sheshin para kryeministrisë, një prej tyre k
Zgjidhni personazhin sportiv shqiptar për vitin 2016 (SONDAZH) Viti 2016 ka qenë i mbushur me suksese për sportin shqiptar dhe për kombëtaren tonë, e cila luajti për herë të parë në n
Klinton humbet përsëri, ja personazhi botëror të vitit për 2016-ën Revista "Time" ka publikur Personazhin e Vitit për 2016-ën. Natyrisht që ka qenë e vështirë për të zgjedhur personaz
Berisha sulmon Ramën, e krahason me personazhin e "Oktapodit" (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një fotomontazh në faqen e tij në Facebook, ku shihet Edi Rama dhe personazhi i
E mbani mend Sandokanin? Ja si është transformuar (FOTO LAJM) Çdokush mund ta kujtonte me mjaft nostalgji Sandokanin e famshëm. Por teksa vitet kalojnë, për aktorin mbeten çështje nu
"Kur gjyshja të merr fansat..." (VIDEO) Bes Kallaku është një personazh mjaft i dashur për publikun, e në videot që poston në rrjetet sociale është mjaft i prek
Kidman triumfon për personazhin e Rosalind Franklin Nicole Kidman ka triumfuar duke tërhequr çmimin si aktorja më e mirë në ndarjen e çmimeve të teatrit London Evening Stan
Homoseksualët japin çmim për personazhin VIP të vitit Homoseksualët do të japin çmim për personazhin VIP të vitit, që i ka mbështetur në kauzën e tyre. Kristi Pinderi, aktivi