E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
999 rezultate për

personazheve

Eminem sulmon Rita Orën (VIDEO) Eminem është shumë i drejtëpërdrejtë me kolegët e tij, madje nuk e ka aspak problem që edhe ti ofendojë. Reperi i famshë
Vetëm në katër minuta imiton 100 personazhe të ndryshme (VIDEO) Brian Hull është imituesi i cili arrin të imitojë 1000 karaktere të ndryshme, që janë pjesë e personazheve të filmave të
Ja shndërrimi i personazheve të show-bizit (FOTO LAJM) Yjet e show-bizit që kalojnë në tapetin e kuq, shpesh kthehen në vëmendje edhe për veshjet që imitohen shpesh nga artist
Ja fotot e rralla të personazheve të famshëm Ju intereson të dini se si kanë qënë disa personazhe të cilët sot janë kthyer në VIP-a? Padyshim jeta e tyre ka ndryshua
Manipulojnë fansat, zbulohen fotot e personazheve të BB 7 Ndërsa banorët e "Big Brother" po argëtohen pa masë ndërsa kanë lënë pas armiqësitë, më të nxehur janë fansat të cilët k
Paris, Ibra "përjetësohet" në dyll (FOTO LAJM) Zlatan Ibrahimoviç është një prej personazheve më të dashur në kryeqytetin e Francës dhe për këtë arsye bomberi i Paris
Udhëtim në kohë, ja sozitë e yjeve në të kaluarën (FOTO-LAJM) Ndonjëherë është e çuditshme se si disa njerëz ngjajnë me të tjerë. Ka edhe nga ata që besojnë tek rimishërimi. Kjo ësht
Personazhet dhe ngjarjet e mijëvjeçarit (VIDEO) Nga Shtetet e Bashkuara, Evropa, Azia dhe Afrika, fotot e rralla që shihni në video i përkasin disa nga personazheve por
Kur Çiljeta ishte 16 vjeçe (FOTO LAJM) Çiljeta Xhilaga ka postuar së fundmi në profilin e saj në "Facebook" disa foto, në kujtim të adoleshencës, kur dhe hodhi
Top 10 yjet më sexy me bikini (FOTO LAJM) Rihanna ka trupin më të mirë për bikini, midis të gjithë personazheve të tjerë, të paktën sipas një sondazhi të "The Sun
Serie A, notat e 20 personazheve të sezonit (FOTO LAJM) Serie A mbylli këtë fundjavë siparin e tij për sezonin 2012-2013. Juventus shpallet kampion për të dytin sezon rradhazi,
Si do të ishin VIP-at nëse do të ishin njerëz të zakonshëm (FOTO-LAJM) Si do të dukeshin VIP-at nëse do të ishin njerëz të zakonshëm si të gjithë ne? Përgjigjen përpiqet ta japë bratanikja "T
Khloe Kardashian më në fund shtatëzënë (FOTO-LAJM) Khloe Kardashian është duke pritur një fëmijë nga burri i saj Lamar Odom. Ky është një lajm tjetër i gëzuar për familjen
Zhaku hakmerret: Nxjerr të palarat e personazheve VIP E ka ndier veten si ajo gota që pasi mbushet mirë, fillon e derdhet. Është 30 vjeç, dhe ndaj ka vendosur t’i dedikojë nj
Ankthi dhe gëzimi, "në duart" e yjeve (FOTO-LAJM) Bashkimi i duarve mund të përcjellë një mesazh ndërsa ky gjest mund të interpretohet në mënyra të ndryshme. Në disa rast
Gjatësia dhe pesha e disa prej personazheve Vip (FOTO-LAJM) Thuhet se shpesh në ekran personazhet mediatike shpesh nuk duken ata që janë në realitet, të mos flasim pastaj për truke
“Suus” në versionin e personazheve vizatimorë(VIDEO) Lajmi se kënga e Rona Nishliut është pëlqyer në masë faktohet edhe nga versionet e “Suus” që po riprodhohet në mënyra të
10 arsye pse duhet kaq shumë Kate (FOTO LAJM) Kate Middleton mbushi 30 vjeç. Dukesha e Cambridge-t, bashkëshortja e princit William-it ishte personazhi kryesor i një
Leonora Jakupi dëshiron një bebe Dëshiron të ketë një bebe. Kështu, i është shprehur miqve dhe kolegëve të saj, këngëtarja Leonora Jakupi. Këtë dëshirë,